Baran, 22 marca ☆ Panowie

Baran, 22 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój okaże się raczej marny, wystrzegaj się aby nie zachowywać się agresywnie względem osób dookoła.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, wyzyskaj to najdokładniej, jak to tylko możliwe.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł kryzys w związku, najlepiej będzie przebywać w mieszkaniu i poświęcać się bobby.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Mężczyzna baran, który przyszedł na świat dnia 22 marca, to człowiek energiczny, denerwuje go bezczynność i uwielbia znajdować się w permanentnym biegu. To osobnik towarzyski, opisuje swoje wszelkie rozważania, jego banalne ruchy sprawiają wrażenie wytwornego tańca, ale częstokroć ma również nadto pochlebne mniemanie o sobie. Często bywa niekonsekwentny, jego sądy i postawy częstokroć są niespójne i częściej niż to wskazane zmienia opinię odnośnie metody swojego działania, dlatego bardzo ciężko toczy się z nim spory. To osoba wścibska, rzeczywistość jest dla niego wielkim księgozbiorem, zatem w każdym wypadku podejmuje próby, by rzucić okiem za horyzont oraz często poświęca się oryginalnym zamiłowaniom. Jest to jednostka władcza, pragnie zniewolić całą planetę i częstokroć nie zna powszechnego odbioru swojej postaci, a zatem często przeistacza się w wyalienowanego i niepopularnego tyrana. Bywa egoistyczny, pozostali ludzie muszą rozwikływać jego zmartwienia i potrafi beznamiętnie posługiwać się innymi osobami. Częstokroć bywa niecierpliwy, szybko nudzi się najnowszymi projektami, często jest popędliwym przyjacielem, a więc częstokroć ma poważne kłopoty z ucieleśnianiem zamierzeń. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, cieszy się chwilą, przewidywanie wyników swoich dokonań pozostawia pozostałym, więc przydarza się mu ładować w niezwykle bolesne opały. Jest to jednostka bezpośrednia, umie natychmiast nawiązać znajomość, ubóstwia wyrażać się bez owijania w bawełnę, jednakże wielkoduszność nie jest jego mocną cnotą. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje plany do zyskownego finału, problemy nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak często nie wystarcza mu polotu koniecznego w nagłych wypadkach. Jest to osoba kłótliwa, heroicznie przeciwstawia się przeszkodom i wydaje się urodzonym wojownikiem. Jest to człowiek wytrwały, potrafi uzyskać biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długiego przeszkolenia, w ogólniau częstokroć osiąga fenomenalne stopnie i umie bacznie zagłębiać się w ludzkie historie.
Bywa niewyrafinowany, nie odczuwa pociągu do afektowanych występów i fajerwerków, bo woli namacalne czyny niźli oświadczenia i na pierwszym miejscu lokuje rzeczywistą użyteczność. To osobnik zaradny, decyzje obiera na podstawie osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie jawi się, iż będzie poważał twoje pouczenia i ograniczenia. Często bywa ksenofobiczny, walczy z każdym sądzącym inaczej, na całym świecie jedynie on pojmuje sprawy adekwatnie, więc migiem zniechęca do siebie normalne osoby. To jednostka szykowna, z największą przyjemnością odziewa się w najbardziej poszukiwane aktualnie i gustowne stroje i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać wirtuozostwo, dlatego obfitość forsy niezmiernie udogadnia mu realizowanie egzystencji korespondującej z jego usposobieniem. Lubi zachowywać się stanowczo, świetnie zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie daje się skonfundować. Częstokroć bywa lekkomyślny, nie lęka się zagrożeń i niejednokrotnie potrafi przeoczyć nieomal bezsporne niebezpieczeństwo, mimo że czasem naprawdę sprzyja mu fortuna. Jest to człowiek spontaniczny, personifikuje sobą dość nonsensowny światopogląd, że wydawałoby się niezorganizowane prace też umieją gwarantować rezultaty i nie potrzeba zanadto przedobrzać z ciągłą samodyscypliną. To osoba dzielna, potrafi zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, gdyż dokłada starań, by zazwyczaj nie bać się przed czasem i pragnie pracować dynamicznie. To człowiek szybki, męczy go potrzeba zaczekania na czyjeś postanowienia, zwykle rozpoczyna działanie momentalnie i bez ociągania i zirytowany obserwowaniem cudzego niezgulstwa życzy sobie często sprokurować coś samodzielnie. Znamionuje się kompromisowością, nie denerwują odmienne upodobania i sprawnie aktualizuje istniejące poglądy w konfrontacji z nowymi doznaniami, zatem jest działaczem filantropijnym ubiegającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych. Jest to osobnik optymistyczny, zawsze spogląda z optymizmem w przyszłość, także w przegranej próbuje znaleźć plusy, a więc nie traci nadziei nawet w uciążliwych warunkach. Jest to jednostka rozważna, to ostrożny i ambitny przywódca, rozpatruje najrozmaitsze harmonogramy wydarzeń oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi powoli, lecz metodycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 22 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.