Baran, 21 marca ☆ Panowie

Baran, 21 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie odznaczający się niczym szcególnym, dołóz starań, aby go w jakiś sposób rozruszać, nie pozwól by wyroki losu unicestwiły twoje zamierzenia.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś rutynowej działalności.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, bo jest duża szansa, że ujawnią się w tej dziedzinie niespodziewane zawirowania.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Pan baran urodzony w dniu 21 marca charakteryzuje się wytrwałością, w minionych stuleciach umiałby być skrybą piszącym starodawnych tomach, potrafi osiągnąć sprawność w sprawach narzucających konieczność długotrwałego przeszkolenia i umie cierpliwie wysłuchiwać cudzych zwierzeń. Częstokroć bywa wojowniczy, uwielbia adrenalinę i wydaje się prawdziwym awanturnikiem. To jednostka szczera, jest lubiony w otoczeniu, szczerość to jego najtrafniejsza nazwa, lecz wspaniałomyślność nie jest jego wybijającą się cnotą. Bywa niecierpliwy, łatwo staje się znużony licznymi koncepcjami, często jest nieopanowanym przyjacielem, a więc ochoczo koi złość w szalonych balangach. Jest to osobnik wścibski, pragnie zrozumieć więcej aniżeli inne umysły, a zatem nęcą go kwestie niezwykłe i nieznane oraz nadaje się na doskonałego pracownika naukowego. Jest to człowiek apodyktyczny, chce zniewolić całą Ziemię i odwoływanie się do jego rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, dlatego często przemienia się w opuszczonego i niepopularnego przełożonego. Bywa samolubny, do zamierzeń potrafi podążać choćby poprzez ludzkie nieszczęście i z trudem daje coś pozostałym osobom. Bywa jednostką ekstrawertyczną, ubóstwia obcować z towarzyszami, jego prozaiczne poruszenia wyglądają jak wyszukany popis, jednakże niestety umie także uznawać się za ósmy cud świata. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi dowieść swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego ukończenia, umie się właściwie motywować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osobnik niezdecydowany, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i trudno jest mu obstawać przy wybranych zobowiązaniach, często podejmuje się różnych zawodów. Bywa osobą niesolidną, żyje teraźniejszością, nauce i wysiłkowi oddaje się zazwyczaj niespecjalnie chętnie, toteż częstokroć jest rozumny tylko po szkodzie. To człowiek aktywny, lubi znajdować się w permanentnym pędzie, inspiruje wspólników swoim nieokiełznanym zapałem i ubóstwia stwarzać niekonwencjonalne rzeczy.
Bywa osobnikiem prostolinijnym, uwielbia korzystać z nieskomplikowanych i sprawdzonych strategii, ponieważ ceni rzeczowość i jasność i za bardziej znaczące uważa praktyczne zastosowanie wszelkich projektów aniżeli ich formę. To jednostka odważna, umie wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, albowiem dobrze spełnia się w trudnych warunkach i pragnie pracować dynamicznie. Bywa nietolerancyjny, jest całkowicie przekonany o osobistej wspaniałości, jego współpracownicy mają osądzać rzeczywistość dokładnie jak on, więc potrafi porozumieć się jedynie z podobnym do niego ekstremistą. Znamionuje się ostrożnością, to dalekowzroczny i śmiały przywódca, skrupulatnie układa najdrobniejsze akcje oraz pędzi ku dostatkowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Jest to osoba kompromisowa, umie przestawać z ludźmi o niezwykle różniących się poglądach i ekscytuje go urozmaicenie życia i kolegów, zatem jest aktywistą prospołecznym ubiegającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych. To jednostka pobudliwa, ukazuje kategorycznie całej planecie, iż bezustanna, w pewnym stopniu wariacka improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i powinno się sobie pozwolić na niepohamowane doświadczanie emocji i uzewnętrznianie się. To osobnik szybki, odstrasza go deficyt rezultatów swoich obecnych prac i zmęczony przypatrywaniem się cudzego niezgulstwa życzy sobie często przeprowadzić coś na własną rękę. Częstokroć bywa nieroztropny, postrzega się za niezwyciężoną oraz chwilami potrafi przegapić na pozór nie budzące wątpliwości niebezpieczeństwo, choć nierzadko autentycznie dopisuje mu los. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, swoje mieszkanie aranżuje z prawdziwie imponującą inwencją i odczuwa skłonność do stykania się z teatrem, a więc często uznaje się za sędziego dobrego gustu. Cechuje się zdecydowaniem, w realizacji własnych celów umie być bardzo metodyczny, czasem nawet brutalny, nie czuje niechęci przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. Charakteryzuje się wesołością, mocno wierzy w swoją pomyślność, obawa przed popełnieniem gafy nie paraliżuje go, a zatem świetnie sprawdza się jako nieustraszony innowator. Jest to osoba samodzielna, nie cierpi jakichkolwiek ograniczeń i norm, więc niech ci nie roi się, że będzie respektował twoje restrykcje i nakazy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 21 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.