Wodnik, 09 lutego ☆ Panie

Wodnik, 09 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu jakich wiele, spróbuj go w jakiś sposób ożywić, nie pozwól aby wyroki losu zniweczyły twoje plany.

zdrowie: uprzedzam, że twoja forma jest niezwykle licha, to niewskazany dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: stanowisz wcielenie zmysłowości, jeżeli bodaj zamarzysz sobie, możesz tworzyć kontruktywne relacje.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Kobieta wodnik, która przyszła na świat dnia 9 lutego, uwielbia zachowywać się towarzysko, jest autentyczną duszą towarzystwa, przechowuje w umyśle niewyczerpaną liczbę opowiadań, lecz na nieszczęście potrafi również uznawać się za prawdziwego mędrca. To osobnik wszechstronny, skłonność do reformowania jest jej niezmiennym atrybutem, wyraz „niewykonalny” nie występuje w jej doktrynie życiowej i gdy trzeba, umie zbudować łódź podwodną z papieru i żyłki. Znamionuje się szczerością, jest niezwykle opiekuńcza wobec własnego małżonka, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, ale nieraz w swojej lojalności dosięga aż do bufonerii. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez niepotrzebnych zrywów, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak potrafi być zbytnio oficjalna w nietypowych okolicznościach. Częstokroć bywa sztywna, jej sposób bycia jest często rutynowy, jest raczej konwencjonalna pomimo tego że w każdym wypadku także bardzo miła, dlatego jest to najlepszy koordynator. To osoba komunikatywna, posiada szeroki i chętnie używany zasób językowy, ochoczo kształci się, aczkolwiek częstokroć trudno wydostać z niej zwarte i treściwe repliki.
Cechuje się tolerancyjnością, nie wadzą inne zainteresowania i nie kręci jej przekonywanie kolegów do swoich poglądów, zatem nie akceptuje u wspólników tylko nieposiadania poszanowania innych. Jest to jednostka zdecydowana, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie zorganizowana, czasem wręcz agresywna, nie doznaje oporu przed destrukcją istniejącego porządku oraz nie daje się zbić z tropu. To człowiek zaradny, autentycznie kocha zupełną swobodę decydowania, a więc bezsensem jest przewidywanie, iż podporządkuje się zakomunikowanym jej dyrektywom. Charakteryzuje się bezstronnością, niezwykle dokładnie drąży najbłahsze kwestie i stroni od wypowiadania się o dalekich sobie sprawach, toteż chętnie jest zapraszana do arbitrażu zatargów. To osobnik kulturalny, nie lęka się podejmować się mediowania sprzeczek, które jawią się niemożliwymi a nawet stukniętymi i okażą nierealne dla jej licznych poprzedników. To osoba flegmatyczna, nie można jej przeważnie scharakteryzować jako przewidywalną, potrafi wykroczyć poza wszelki dopuszczalny czas realizacji, jakby miała na zrealizowanie dowolnych zadań całe stulecie. Znamionuje się pogodą, emanuje zdrowym zapałem, obawa przed uczynieniem błędu nie paraliżuje jej, więc wyśmienicie działa jako odważny wynalazca. To jednostka przezorna, to ostrożny i ambitny strateg, cierpliwie sprawdza posiadane zbiory danych i predykcje oraz śpieszy ku sukcesowi pomału, jednakże systematycznie. Cechuje się szykownością, zajmuje się luksusowymi uciechami i czuje zamiłowanie do utrzymywania kontaktu z malarstwem, a zatem często uznaje się za znawcę dobrego smaku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 09 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.