Wodnik, 08 lutego ☆ Panie

Wodnik, 08 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć wyborne samopoczucie, idź ku zwycięstwu.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiejszego dnia twoja witalność jest ogromnie zła, postaraj się wymigać się od nieuzadadnionej roboty.

miłość: goreje w tobie płonień miłości, o ile chociaż zamarzysz sobie, jesteś w stanie kreować dobre relacje.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczna pani wodnik urodzona w dniu 8 lutego to człowiek towarzyski, jest prawdziwą duszą towarzystwa, jej zwykłe poruszenia zdają się być wyrafinowanym baletem, ale często posiada również przesadnie wysokie zdanie o sobie. To osoba formalna, chce dysponować opracowaną ripostą na dowolną dającą się pomyśleć wątpliwość, częstokroć jest pełna ogłady, lecz także odrobinę stereotypowa w zachowaniu, więc idealne wyniki uzyskuje w matematycznych zagadnieniach wyzutych z bufońskich ornamentów. To osobnik elastyczny, wydaje się mieć przygotowane rozwiązanie na każdą prawdopodobną przeciwność, potrafi dostroić się do zmiennych warunków i zaskoczenie to u niej emocja naprawdę sporadyczna. Znamionuje się lojalnością, umie być autentycznym kolegą użytecznym w zmartwieniach, próbuje działać właściwie do swoich przekonań, jednak jej wrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem przypływów antypatii. Jest to jednostka zdyscyplinowana, umie dowieść swoje plany do pomyślnego zamknięcia, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. To człowiek elokwentny, swoje wystąpienia tworzy bardzo pieczołowicie, jej wypowiedzi to faktyczne dzieła literackie, jednakże częstokroć nie potrafi w sensownym terminie dojść do sedna.
Jest to osoba zaradna, nie znosi jakichkolwiek zasad i zakazów, a zatem głupotą jest oczekiwanie, że posłucha oznajmionych jej poleceń. To człowiek flegmatyczny, wykonanie czegokolwiek na czas to dla niej nierealna sprawa, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby doskonale spędzała czas przy takim trwonieniu życia. Jest to osobnik sprawiedliwy, niezmiernie drobiazgowo drąży najmniejsze rzeczy oraz unika wypowiadania się o dalekich sobie dziedzinach, dlatego chętnie bywa rekrutowana do arbitrażu sporów. To jednostka radosna, w każdym wypadku zerka z pogodą ducha w przyszłość, obawa przed popełnieniem gafy nie obezwładnia jej, toteż ochoczo bierze się za badanie niepoznanych uprzednio rejonów. To osoba stanowcza, klarownie i starannie uzewnętrznia swoje potrzeby, chętnie prowadzi zmagania z innymi i nie zrzeka się urzeczywistnienia dalekowzrocznych przedsięwzięć dla tymczasowego i fałszywego udogodnienia. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie denerwują odmienne upodobania i sprawnie uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi obserwacjami, a więc stara się stronić od stukniętych maniaków zaaferowanych wygłaszaniem najwspanialszych idei. Jest to osobnik wysublimowany, swój dom urządza z doprawdy magnacką pomysłowością i w dowolnym swoim działaniu stara się osiągać perfekcję, zatem szczęśliwa jest jako posiadacz pokaźnego mienia. To człowiek taktowny, nie boi się zajmować się rozsądzaniem utarczek, które odnoszą się do zagadnień niezwykle drażliwych i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników. Jest to osobnik przezorny, to przewidujący i wytrawny przywódca, skrupulatnie układa najbłahsze akcje oraz mknie ku dostatkowi pomału, aczkolwiek konsekwentnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 08 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.