Wodnik, 06 lutego ☆ Panie

Wodnik, 06 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać niezgorsze podejście do życia, chwytaj życie za rogi, takich chwil nie ma za wiele.

zdrowie: będziesz się dziś czuć raczej przeciętnie, weź się do jakieś rutynowej aktywności.

miłość: sądzę, że swój związek traktujesz jako coś zbytnio oklepanego, wypracowanie satysfakcji nakazuje tutaj większego zaangażowania.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka urodzona w dniu 6 lutego bywa formalna, chce dysponować sprawdzoną repliką na każdą dającą się pomyśleć kwestię, zdaje się być na amen zacięta w nieodmiennej metodzie zachowania, a więc doskonałe rezultaty uzyskuje w technicznych przedmiotach wypranych z krzykliwych fajerwerków. Cechuje się elokwencją, lubi przemawiać rozwlekle i niezrozumiale, uwielbia debatować publicznie o różnych sprawach, aczkolwiek częstokroć w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje meritum. Jest to osoba metodyczna, potrafi racjonalnie zawiadywać swoimi środkami, umie się prawidłowo inspirować, jednak źle znosi błyskawicznie przeistaczające się okoliczności. To jednostka ekstrawertyczna, jest pierwszą gwiazdą wszelkiego bankietu, lubi czarować swoich słuchaczy, lecz niestety potrafi też uznawać się za wielkiego myśliciela. To osobnik elastyczny, bardzo dobrze działa nawet w warunkach intensywnego stresu, bardzo ciężko ją czymś zdumieć i zacięcie do ulepszania jest jej niezmienną cechą. Jest to człowiek wierny, kompani są dla niej niezwykle cenni, do związków podchodzi niezmiernie poważnie, ale jej wrodzona praworządność umie być przyczyną przypływów awersji.
To osobnik subtelny, można jej polecić wykonywanie ryzykownych operacji, które przedstawiają sobą autentyczną przeszkodę również dla wyrobionych i błyskotliwych dyplomatów i mierzące się z nimi osoby na ogół prędko prowadzą do poddania się. To człowiek flegmatyczny, nie można jej przeważnie ocenić jako przewidywalną, potrafi przekroczyć każdy możliwy czas realizacji, jakby wcale nie troszczyła się o koniec swoich działań. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być niezwykle zorganizowana, nierzadko aż bezwzględna, potrafi wymóc wykonanie zarządzonych dyspozycji oraz radośnie przyjmuje wszelkie pomyślne reformy w życiu. To jednostka samodzielna, decyzje podejmuje na podstawie osobistych rozważań, zatem rozczaruje cię oczekiwanie, iż będzie miała uznanie dla twoich ograniczeń i przykazań. Jest to osobnik uczciwy, próbuje poznać obce przekonania oraz nie polega na postanowieniach przedsiębranych pod presją afektów, dlatego w każdym wypadku w pierwszej kolejności bacznie cię przepyta przed przedstawieniem osądu. Znamionuje się pogodą, mocno pokłada ufność w swoim szczęściu, fascynują ją zaskakujące wyzwania i doznania, więc nie traci optymizmu nawet w nieprzyjemnych sytuacjach. To osoba ostrożna, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, skrupulatnie organizuje najmniejsze ruchy oraz dąży ku sukcesowi mozolnie, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się kompromisowością, posiada bardzo otwartą i wszechstronną umysłowość i bawi ją rozmaitość rzeczywistości i wspólników, a zatem jest wolontariuszem charytatywnym dopominającym się o równość mniejszości. Jest to jednostka wyrafinowana, ceni ekstrawaganckie posiłki i trunki i w dowolnym swoim działaniu dąży do tego, by osiągać wirtuozerię, toteż często uznaje się za znawcę właściwej stylistyki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 06 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.