Wodnik, 03 lutego ☆ Panie

Wodnik, 03 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w dolnym obszarze stanów średnich, będzie ci potrzene mnóstwo siły woli, żeby pracować względnie do rzeczy.

zdrowie: jesteś w stosunkowo mizernej kondycji, dbaj o siebie i nie zabieraj za rozległe zadania.

miłość: twój seksapil kwitnie, walcz o sprawy których potrzebujesz.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalna kobieta wodnik, która przyszła na świat w dniu 3 lutego, jest to jednostka oficjalna, lubuje się w złożonym towarzyskim ceremoniale, jest dosyć sztywna chociaż zawsze także bardzo kurtuazyjna, zatem jest to optymalny mistrz ceremonii. To osobnik szczery, umie być najlepszym przyjacielem użytecznym w trudnościach, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, aczkolwiek jej immanentny legalizm potrafi rodzić paroksyzmy antypatii. Bywa osobą błyskotliwą, jest główną gwiazdą każdego bankietu, asysta obszernej publiczności charakteryzuje dla niej doskonałą rozrywkę, jednakże na nieszczęście umie też uznawać się za prawdziwego mędrca. Jest to człowiek elokwentny, jej myśli wykazują podobieństwo do wielopłaszczyznowych struktur, ochoczo studiuje, ale częstokroć nie potrafi w sensownej ilości czasu dotrzeć do sedna. To osobnik zdyscyplinowany, systematycznie podąża do celu, postępuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak słabo radzi sobie z gwałtownie przeobrażającymi się warunkami. Charakteryzuje się elastycznością, skłonność do poprawiania jest jej nieodmienną właściwością, cechują ją rozliczne, nieprzeciętne projekty i hasło „niewykonalne” nie znajduje się w jej słowniku.
To jednostka silna, świetnie pojmuje swoje potrzeby, umie wyegzekwować zrealizowanie zaordynowanych rozkazów oraz z radością podchodzi do wszelkich pomyślnych przemian w otoczeniu. Jest to osoba sprawiedliwa, w każdym wypadku stara się poznać ile tylko się da i nie jest pospieszna z przyjmowaniem działania, dlatego chętnie jest rekrutowana do sędziowania zwad. Znamionuje się tolerancyjnością, nie unika dziedzin nowatorskich i różniących się od uprzednio przyswojonych i osobników innych i obcych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, więc nie aprobuje u kompanów wyłącznie braku wielkoduszności. Jest to jednostka wysublimowana, oddaje się ekskluzywnym uciechom i uwielbia prowadzić się z arystokratycznym dostojeństwem, a więc szczęśliwa jest jako posiadacz pokaźnego mienia. To osobnik niezależny, naprawdę przepada za totalną swobodą wyboru, a zatem absurdem jest zakładanie, iż będzie szanowała twoje przykazania i ograniczenia. Jest to jednostka powolna, nie można jej przeważnie zdefiniować jako przewidywalną, do własnych obowiązków ustosunkowuje się tak, jakby miała na wykonanie jakichkolwiek spraw kompletną wieczność. Jest to człowiek kulturalny, można jej polecić wykonywanie ryzykanckich misji, które wymagają ogromnej porcji politycznego umiaru i walczące z nimi osoby z reguły w mig popychają do rezygnacji. To osobnik pogodny, zawsze zerka z nadzieją przed siebie, popełnione gafy uważa za źródło pożytecznej nauki, toteż ochoczo podejmuje się eksploracji niezgłębionych przedtem obszarów. Jest to człowiek przezorny, stroni od nieroztropnych aktywności, uważnie ogląda dostępne zapisy i prognozy oraz dąży ku sukcesowi powoli, lecz konsekwentnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 03 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.