Wodnik, 02 lutego ☆ Panie

Wodnik, 02 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać specjalnie rewelacyjnego humoru, postaraj się zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: energia wprost Cię roznosi, wykorzystaj ten stan najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: prawdopodobnie swoje uczucia uznajesz za coś nadmiernie oklepanego, osiągnięcie zadowolenia domaga się w tej kwestii intensywniejszego oddania.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczna pani wodnik, która urodziła się dnia 2 lutego, bywa osobą błyskotliwą, jest urodzoną duszą towarzystwa, eskorta szerokiej publiczności charakteryzuje dla niej perfekcyjną zabawę, lecz częstokroć niestety nie potrafi zmilczeć w stosownym czasie. Znamionuje się metodycznością, metodycznie podąża do mety, umie się dobrze inspirować, jednak kiepsko radzi sobie z żywiołowo przeistaczającymi się warunkami. To osobnik konwencjonalny, ubóstwia złożony społeczny ceremoniał, wydaje się być na dobre zacięta w niezmiennym trybie zachowania, więc nie jest wziętym społecznikiem. To człowiek elokwentny, lubi przemawiać powoli i niejasno, chętnie studiuje, aczkolwiek często ciężko wydusić z niej syntetyczne i rzeczowe odpowiedzi. Cechuje się elastycznością, adaptuje się prędko i skutecznie, wyraz „niemożliwy” nie figuruje w jej zasobie językowym i potrafi spełniać się w dowolnych okolicznościach. Jest to jednostka wierna, jest porządnym i słownym podwładnym, jest niezwykle ceniona przez partnerów, ale częstokroć w tej wrodzonej przyjazności umie nie zaspokoić osobistych interesów.
To osoba rozważna, to przezorny i ambitny zarządca, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze posunięcia oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi wolno, jednakże konsekwentnie. Jest to człowiek taktowny, potrafi wykaraskać się z trudnych i niebezpiecznych sytuacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność również dla kompetentnych i sprytnych dyplomatów i przeważnie załamują pozostałe osoby. To osobnik silny, w urzeczywistnieniu swoich celów umie być niezmiernie zdyscyplinowana, niejednokrotnie nawet grubiańska, nie czuje obiekcji przed niszczeniem istniejącego porządku oraz nie odstępuje od wdrażania dalekowzrocznych inicjatyw dla przelotnej i zwodniczej wygody. To jednostka wyrafinowana, poświęca się zbytkownym rozrywkom i uwielbia zachowywać się z lordowską wykwintnością, toteż często bywa kwalifikowana jako tutejszy dyktator mody. Jest to osoba sprawiedliwa, próbuje przeniknąć cudze poglądy oraz nie spieszy się z przyjmowaniem wyboru, zatem ochoczo jest powoływana do arbitrażu zwad. Charakteryzuje się samodzielnością, autentycznie kocha nieskrępowaną wolność decydowania, a zatem bezsensem jest sądzenie, iż ulegnie komuś bez konfrontacji. Jest to osobnik powolny, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niej niewykonalna sprawa, do własnych zadań ustosunkowuje się tak, jakby posiadała na wykonanie wszelkich spraw kompletne stulecie. Jest to człowiek wesoły, zawsze spogląda z nadzieją przed siebie, obawa przed zrobieniem pomyłki nie zatrzymuje jej, dlatego chętnie zajmuje się eksploracją niepoznanych przedtem stref. To jednostka tolerancyjna, potrafi przestawać z osobami o wybitnie różnych przekonaniach i sprawnie zmienia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi spostrzeżeniami, a więc usiłuje wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów zaabsorbowanych szerzeniem jedynie słusznych ideologii.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 02 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.