Wodnik, 14 lutego ☆ Panie

Wodnik, 14 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będzie ci potrzene mnóstwo hartu ducha, żeby pomimi tego wypełniać swoje obowiązki względnie do rzeczy.

zdrowie: jesteś w dość niezadowalającej kondycji, uważaj na siebie oraz nie rzucaj na rozbudowane zadania.

miłość: szarość w obszarze miłości, postaraj się zaintrygować w tej sprawie partnera.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka, która urodziła się w dniu 14 lutego, cechuje się szczerością, jest niezwykle opiekuńcza względem własnej drugiej połowy, do miłości odnosi się niezmiernie na serio, lecz często w tej immanentnej kurtuazji umie zapomnieć swoje potrzeby. Lubi zachowywać się towarzysko, jest prawdziwym aktywistą, przechowuje w duchu bogaty zapas opowieści, jednak częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilknąć we właściwym czasie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do mety, przeszkody nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak kiepsko daje sobie radę z szybko zmieniającymi się warunkami. Jest to osoba formalna, lubuje się w wymyślnym społecznym ceremoniale, często jest bardzo grzeczna, jednakże też odrobinę stereotypowa w funkcjonowaniu, dlatego nie bywa wziętą duszą towarzystwa. To jednostka wszechstronna, dostosowuje energicznie i zręcznie, zdziwienie to u niej doznanie naprawdę niezwykłe i wspaniale radzi sobie na dowolnym etacie. To człowiek komunikatywny, swoje wystąpienia konstruuje niezwykle pieczołowicie, jej tyrady to faktyczne dzieła sztuki, aczkolwiek częstokroć ciężko wycisnąć z niej zwarte i merytoryczne repliki.
Jest to osobnik szykowny, para się wyszukanymi uciechami i w każdym swoim działaniu stara się osiągać wirtuozostwo, toteż uradowana jest jako dysponent pokaźnego majątku. To osoba taktowna, można jej polecić wykonanie ambitnych zleceń, które jawią się niewykonalnymi a nawet stukniętymi i okażą nierealne dla jej mnogich poprzedników. To jednostka przezorna, to dalekowzroczny i odważny planista, uważnie analizuje dostępne antycypacje i dane statystyczne oraz pędzi ku bogactwu z wolna, ale systematycznie. Znamionuje się niezależnością, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, zatem głupotą jest uważanie, że będzie respektowała twoje bariery i polecenia. Charakteryzuje się obiektywizmem, usiłuje przeniknąć odmienne poglądy oraz nie jest prędka z podejmowaniem decyzji, a więc ochoczo jest rekrutowana do rozsądzania zatargów. Jest to człowiek powolny, nie można jej z reguły zdefiniować jako uporządkowaną, cacka się z każdym zagadnieniem tak okropnie, jakby przemijanie dnia w ogóle nie miało związku z jej postacią. To jednostka tolerancyjna, nie przeszkadzają inne gusty i osobników różniących się i egzotycznych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, więc bywa wolontariuszem prospołecznym ubiegającym się o swobodę grup dyskryminowanych. To osoba optymistyczna, zawsze patrzy z pogodą ducha w nadchodzący czas, strach przed zrobieniem błędu nie paraliżuje jej, a zatem chętnie bierze się za sondowanie nieprzebytych wcześniej obszarów. Cechuje się siłą, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezmiernie metodyczna, czasem kompletnie agresywna, umie wymusić zrealizowanie zarządzonych instrukcji oraz nie unika inicjowania sprzeczek.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 14 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.