Wodnik, 10 lutego ☆ Panie

Wodnik, 10 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezłe podejście do życia, korzystaj z życia, nie wiesz, kiedy nastąpi kolejny równie dobry czas.

zdrowie: twoja witalność ewidentnie niedomaga, pilnuj się oraz nie zabieraj za rozległe przedsięwzięcia.

miłość: chyba swoją miłość uznajesz za coś nadto jednoznaczego, uzyskanie spełnienia wymaga w tej dziedzinie niebagatelnego wkładu.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka urodzona w dniu 10 lutego jest to osobnik elastyczny, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zmontować komputer z tektury i powroza, zmieszanie to u niej uczucie naprawdę rzadkie i umie sprawdzać się w dowolnych warunkach. Bywa osobą ekstrawertyczną, uwielbia przebywać z towarzyszami, jej prozaiczne ruchy sprawiają wrażenie niezwykłej formy sztuki, ale częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w odpowiednim momencie. Charakteryzuje się komunikatywnością, swoje przemowy buduje niezmiernie uważnie, lubi olśniewać przyjaciół swoim obszernym zasobem wiedzy, lecz często w jej wypowiedziach zwyczajnie brakuje konkretu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie mądrze zarządzać swoimi rezerwami, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak słabo wytrzymuje szybko przeistaczające się okoliczności. Bywa konwencjonalna, jest podobna do wozu bez hamulców, jako przedstawiciel społeczeństwa jest częstokroć solidna, pomimo tego że jednocześnie niezbyt bystra, a zatem nie jest lubianym aktywistą. Jest to człowiek wierny, jest rzetelnym i odpowiedzialnym podkomendnym, stara się działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek często w tej spontanicznej uprzejmości umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy.
Znamionuje się wyrafinowaniem, zachwyca się chyżymi, sportowymi brykami i jej towarzyskie zachowania są w każdym wypadku nienaganne, a więc obfitość kapitału bardzo ułatwia jej wiedzenie bytu zgodnego z jej usposobieniem. To jednostka kulturalna, potrafi wykaraskać się z zagmatwanych i niebezpiecznych sytuacji, które zdają się niewykonalnymi a nawet szalonymi i okażą nierealne dla jej rozlicznych prekursorów. To osobnik flegmatyczny, nie można ją przeważnie uznać za punktualną, zachowuje się tak, jakby dysponowała na załatwienie wszelkich spraw kompletnym stuleciem. To osoba stanowcza, na ogół żyje bystro i żywiołowo, chętnie współzawodniczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie korzystne reorganizacje w otoczeniu. To osobnik tolerancyjny, ochoczo dokształca się w oryginalnych i porywających rzeczach i sprawnie aktualizuje istniejące poglądy w konfrontacji z nieznanymi wcześniej doznaniami, zatem dokłada starań, by wystrzegać się stukniętych fanatyków pochłoniętych obwieszczaniem najdoskonalszych idei. Cechuje się przezornością, usiłuje nie reagować odruchowo, bacznie ogląda posiadane statystyki i prognozy oraz śpieszy ku dostatkowi wolno, jednakże metodycznie. Znamionuje się pogodą, oczekuje od rzeczywistości nowych, fascynujących doświadczeń, ekscytują ją zaskakujące przygody i wyzwania, toteż dobrze sprawdza się jako śmiały racjonalizator. To jednostka niezależna, nie cierpi jakichkolwiek dogmatów i restrykcji, dlatego niech ci nie jawi się, iż ulegnie komuś bez walki. To osobnik bezstronny, podejmuje próby, by podnieść się ponad własne urazy oraz nie spieszy się z podejmowaniem decyzji, więc z reguły jest chwalona jako sędzia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 10 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.