Wodnik, 29 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 29 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia szybuje ku niebu, idź na całość.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć niespecjalnie, weź się do jakieś typowej pracy.

miłość: sądzę, że swojego partnera odbierasz jako coś nadmiernie oklepanego, spróbuj zadziwić na tym polu siebie i innych.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Kobieta wodnik, która przyszła na świat w dniu 29 stycznia, bywa sztywna, pragnie dysponować przygotowaną repliką na każde dające się pomyśleć pytanie, często jest kulturalna, jednak też nieco schematyczna w działaniu, toteż perfekcyjne wyniki otrzymuje w technologicznych zagadnieniach wyzutych ze szpanerskich ornamentów. Cechuje się elokwencją, posiada ogromny i ochoczo stosowany zasób słów, wysłuchiwanie jej przemów potrafi sprawiać faktyczną przyjemność, aczkolwiek częstokroć w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje przesłania. Jest to osobnik towarzyski, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, asysta rozległej publiczności jest dla niej doskonałą zabawę, jednakże często na nieszczęście nie umie uciszyć się w odpowiednim momencie. Charakteryzuje się lojalnością, jest odpowiedzialnym i słownym pracownikiem, jest bardzo poważana przez kumpli, lecz częstokroć w tej przyrodzonej kurtuazji potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy. To jednostka wszechstronna, jeśli sytuacja tego wymaga, umie zmontować łódź podwodną z tektury i linki i wyśmienicie spełnia się na dowolnej posadzie. Jest to osoba konsekwentna, potrafi mądrze gospodarować swoimi środkami, przeszkody nie umieją szybko jej zrazić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach.
Znamionuje się niezależnością, nie lubi wszelkich zakazów i zasad, a więc zawiedzie cię przewidywanie, że będzie liczyła się z twoimi instrukcjami i barierami. Charakteryzuje się siłą, dobrze pojmuje swoje pragnienia, potrafi wyegzekwować zrealizowanie zarządzonych poleceń oraz nie stroni od zaczynania zatargów. Jest to człowiek kompromisowy, umie przyjaźnić się z jednostkami o wybitnie różnych poglądach i sprawnie uaktualnia dotychczasowe przekonania w kontakcie z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, zatem bywa aktywistą prospołecznym ubiegającym się o równouprawnienie osób marginalizowanych. Jest to osobnik dalekowzroczny, to rozważny i posiadający duże aspiracje strateg, układa skomplikowane projekty oraz nie polega na koncepcjach utworzonych na kolanie. Jest to jednostka grzeczna, potrafi wybrnąć z zagmatwanych i niebezpiecznych sytuacji, które wymagają wymogu wykorzystania błyskotliwych i po wielokroć dosyć karkołomnych wywodów i okażą niewykonalne dla jej mnogich poprzedników. To osoba szykowna, zajmuje się wykwintnymi uciechami i jej publiczne zwyczaje są w każdym wypadku idealne, dlatego posiadanie gotówki niezwykle upraszcza jej toczenie bytu zgodnego z jej osobowością. To osobnik powolny, ślimak to przy niej urodzona inkarnacja żywiołowości, umie przekroczyć każdy możliwy plan czasowy, jakby miała na wykonanie jakichkolwiek spraw całe stulecie. To człowiek pogodny, wyczekuje od losu zaskakujących, ekscytujących przeżyć, popełnione wpadki ocenia jako źródło pożytecznej wiedzy, więc nie traci nadziei nawet w trudnych warunkach. To jednostka uczciwa, usiłuje podnieść się nad osobiste antypatie oraz unika decydowania o obcych sobie dziedzinach, a zatem zazwyczaj jest powszechnie uważana za obiektywnego arbitra.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 29 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.