Wodnik, 28 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 28 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego radość, nie gódź się żeby wyroki losu unicestwiły twoje plany.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj służy, nie bój się udowodnić innym, co umiesz.

miłość: zapewne nadchodzi problem w związku, najrozsądniej będzie siedzieć w domu i poświęcić się medytacjom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczna pani wodnik, która przyszła na świat dnia 28 stycznia, to człowiek elastyczny, zdziwienie to u niej emocja autentycznie osobliwa i zacięcie do optymalizacji jest jej nieodmienną cechą. Jest to osoba elokwentna, jej myśli wykazują podobieństwo do wielopłaszczyznowych budowli, lubi debatować jawnie na różne tematy, ale częstokroć umie też wypowiadać przeciętne brednie. Jest to osobnik lojalny, potrafi być prawdziwym kolegą dostępnym w problemach, do małżeństw odnosi się bardzo serio, jednak nierzadko w swojej szczerości dociera aż do braku powagi. Często bywa formalna, przypomina samochód bez zderzaków, częstokroć jest niezwykle taktowna, lecz również trochę schematyczna w funkcjonowaniu, zatem nie jest lubianą duszą towarzystwa. Jest to jednostka ekstrawertyczna, mówi o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, ma w duchu niezmierzone mrowie historii, jednakże na nieszczęście umie także uważać się za wielkiego myśliciela. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do finału, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak źle radzi sobie z gwałtownie przeistaczającymi się sytuacjami.
To człowiek sprawiedliwy, stara się wydźwignąć się nad osobiste urazy oraz nie jest pospieszna z przyjmowaniem działania, toteż w każdym wypadku wpierw wnikliwie cię przepyta przed przedstawieniem decyzji. Charakteryzuje się pogodą, zawsze popatruje z optymizmem w przyszłość, radują ją nowe doświadczenia i przeżycia, a więc nie gubi odwagi nawet w trudnych warunkach. Jest to osobnik subtelny, można jej powierzyć wykonanie ryzykownych misji, które dotyczą dziedzin niezmiernie dyskretnych i mierzące się z nimi osoby zazwyczaj szybko skłaniają do poddania się. Jest to człowiek rozważny, usiłuje nie reagować odruchowo, drobiazgowo układa najdrobniejsze manewry oraz prze ku dostatkowi mozolnie, aczkolwiek systematycznie. To osobnik silny, klarownie i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i rzetelnie udowadnia swoje oceny i nie pozwala się skonfundować. Jest to jednostka flegmatyczna, sprawia wrażenie zupełnie zdystansowanej, umie przekroczyć każdy realny termin, jakby rewelacyjnie czuła się przy takim traceniu żywota. Jest to osobnik samodzielny, unika wykonywania czyichś poleceń, więc zawiedzie cię uważanie, iż zrealizuje oznajmione jej nakazy. Cechuje się wyrafinowaniem, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej przebojowe aktualnie i stylowe stroje i jej społeczne maniery są w każdym wypadku idealne, a zatem uszczęśliwiona jest jako posiadacz dużego majątku. To osoba kompromisowa, nie boi się rzeczy nowatorskich i różnych od już opanowanych i cieszy ją różnolitość życia i współpracowników, dlatego nie toleruje u współtowarzyszy jedynie nieposiadania tolerancji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 28 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.