Wodnik, 27 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 27 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek niewyróżniający się niczym szcególnym, dołóz starań, by go w jakiś sposób rozruszać, nie gódź się by zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje projekty.

zdrowie: twoja forma jest względnie kiepska, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie zabieraj za skomplikowane zadania.

miłość: znudzenie w życiu emocjonalnym, postaraj się zadziwić w tej kwestii siebie i innych.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Kobieta wodnik urodzona dnia 27 stycznia bywa formalna, jej zachowanie jest częstokroć schematyczne, oryginalność to dla niej nieomal pseudonim złego postępowania, więc nie jest wziętym społecznikiem. Cechuje się elokwencją, ubóstwia gadać przeciągle i zawile, lubi imponować towarzyszom swoim ogromnym doświadczeniem, jednak często w jej wystąpieniach po prostu brakuje zawartości. To jednostka wierna, jest uczciwym i odpowiedzialnym pracownikiem, stara się działać odpowiednio do swoich poglądów, aczkolwiek częstokroć w tej wrodzonej kurtuazji umie nie zatroszczyć się o własne interesy. To osobnik błyskotliwy, jest matecznikiem przeróżnych koncepcji, istnienie obszernej widowni oznacza dla niej perfekcyjną rozrywkę, lecz potrafi także irytować gadaniem ciurkiem o określonej rzeczy. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykazuje zdyscyplinowanie i cierpliwość, funkcjonuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak umie być nazbyt oficjalna w nieprzewidzianych okolicznościach. To osoba wszechstronna, znamionują ją różnorodne, śmiałe przedsięwzięcia i bardzo dobrze sprawdza się na dowolnym etacie.
To człowiek wyrafinowany, oddaje się zbytkownym przyjemnościom i w każdym swoim działaniu dokłada starań, by osiągać mistrzostwo, toteż mnogość gotówki niezmiernie ułatwia jej wiedzenie żywota korespondującego z jej osobowością. Jest to osoba kulturalna, potrafi wykaraskać się z przykrych i groźnych sytuacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę również dla biegłych i pomysłowych dyplomatów i okażą nierealne dla jej rozlicznych poprzedników. Jest to osobnik dalekowzroczny, stroni od lekkomyślnych aktywności, skrupulatnie organizuje najmniejsze akcje oraz dąży ku dostatkowi z wolna, jednakże metodycznie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie można jej zazwyczaj opisać jako punktualną, ślimaczy się z każdym zagadnieniem tak bardzo, jakby rewelacyjnie spędzała czas przy takim traceniu życia. Charakteryzuje się tolerancyjnością, ma niezwykle baczną i wielostronną psychikę i nie interesuje jej nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, dlatego bywa wolontariuszem dobroczynnym dopominającym się o równość mniejszości. Jest to osoba sprawiedliwa, podejmuje próby, by wydźwignąć się ponad osobiste resentymenty oraz nie jest popędliwa z podejmowaniem wyboru, a zatem przeważnie jest ceniona jako sędzia. Jest to jednostka radosna, niezachwianie ufa swojemu szczęściu, lęk przed popełnieniem błędu nie paraliżuje jej, a więc doskonale spełnia się w zadaniach wypełnionych ryzykiem. Znamionuje się niezależnością, decyzje obiera na podstawie osobistych przemyśleń, zatem niech ci nie roi się, że zrealizuje przedstawione jej dyspozycje. Lubi zachowywać się stanowczo, na ogół pracuje bystro i żywiołowo, chętnie toczy walki z innymi i radośnie reaguje na wszelkie pomyślne innowacje w otoczeniu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 27 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.