Wodnik, 26 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 26 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyśmienite nastawienie, idź na całość.

zdrowie: przestrzegam, iż dzisiaj twoja wydolność jest niezmiernie zła, to nieodpowiedni dzień do dużego wysiłku.

miłość: zapewne czeka Cię niewłaściwy okres na spotykanie osób, najrozsądniej będzie spędzić czas w swoim domostwie i poświęcić się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka urodzona dnia 26 stycznia to osoba elokwentna, jej myśli sprawiają wrażenie skomplikowanych konstrukcji, lubi urzekać kolegów swoim rozległym doświadczeniem, jednakże częstokroć nie potrafi w rozsądnej ilości czasu przejść do sedna. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie spędzać czas z przyjaciołami, lubi oszałamiać swoich widzów, lecz umie również zanudzać marudzeniem cały czas o jednej rzeczy. Jest to jednostka lojalna, jest bardzo dbała względem własnego współmałżonka, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, jednak jej immanentna praworządność potrafi być przyczyną paroksyzmów antypatii. To osobnik wszechstronny, bardzo dobrze spełnia się na każdym etacie i niezwykle trudno ją czymś zaskoczyć. Jest to człowiek zdyscyplinowany, pracuje bez bezcelowych sprintów, kłopoty nie umieją szybko jej odstręczyć, jednak czasami nadto przyzwyczaja się do już obmyślonych projektów. Często bywa formalna, jest podobna do wozu bez amortyzatorów, jest raczej sztywna choć zawsze także niezmiernie kurtuazyjna, zatem nie jest wziętym społecznikiem.
Jest to jednostka samodzielna, decyzje podejmuje na podłożu osobistych rozważań, a zatem rozczaruje cię przewidywanie, iż będzie przestrzegała twoich zakazów i dyspozycji. To osobnik stanowczy, na ogół żyje bystro i energicznie, jeśli trzeba, zdecydowanie i konkretnie argumentuje swoje oceny oraz nie unika inicjowania kłótni. Cechuje się wysublimowaniem, ceni wykwintne posiłki i napoje i doznaje pociągu do pozostawania w kontakcie ze sztuką, a więc uradowana jest jako szafarz wielkiej fortuny. Znamionuje się sprawiedliwością, podejmuje próby, by unieść się nad własne urazy oraz nie wierzy wyborom wybieranym pod wpływem emocji, więc w każdym wypadku w pierwszej kolejności uważnie cię przeegzaminuje przed przedstawieniem osądu. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie lęka się dziedzin awangardowych i odmiennych od wcześniej zgłębionych i raduje ją zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, dlatego bywa działaczem filantropijnym walczącym o wolność osób marginalizowanych. Jest to jednostka powolna, jakiekolwiek plany istnieją dla niej jedynie w teorii, potrafi przekroczyć wszelki sensowny plan czasowy, jakby kompletnie nie dbała o zamknięcie swoich działań. To osoba subtelna, umie wybrnąć z powikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które dotyczą zagadnień bardzo dyskretnych i z reguły przerastają innych ludzi. Znamionuje się przezornością, to przewidujący i odważny zarządca, bierze pod uwagę rozmaite scenariusze wydarzeń oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych byle jak. To jednostka wesoła, tryska pozytywnym żarem, fascynują ją zaskakujące doznania i wyzwania, toteż nie gubi odwagi nawet w zagmatwanych sytuacjach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 26 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.