Wodnik, 24 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 24 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezgorsze nastawienie, rzuć się w wir życia, trudno zgadnąć, kiedy spotkasz następny porównywalny dzień.

zdrowie: to moment dosyć niezgorszej formy, wyrusz bez lęku przed siebie zabiegać o kolejne dni.

miłość: przedstawiasz sobą uosobienie zmysłowości, wkładem swojej aktywności, możesz tworzyć spełnione relacje.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka urodzona dnia 24 stycznia to osobnik lojalny, potrafi być najlepszym towarzyszem przydatnym w zgryzotach, do związków odnosi się bardzo poważnie, jednak częstokroć w tej przyrodzonej przyjazności umie nie dopilnować własnych interesów. Charakteryzuje się elastycznością, zmieszanie to u niej uczucie autentycznie sporadyczne, przystosowuje błyskawicznie i sprawnie i świetnie spełnia się na każdym stanowisku. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi mądrze gospodarować swoimi zasobami, umie się właściwie motywować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. Bywa człowiekiem towarzyskim, jest najważniejszą gwiazdą wszelkiego bankietu, nosi w duszy niezliczone mrowie historyjek, lecz niestety potrafi także uważać się za godny podziwu fenomen. Cechuje się elokwencją, w niezmiernie przemyślny sposób zestawia wyrazy, lubi urzekać kolegów swoją rozległą erudycją, jednakże częstokroć w jej przemowach całkowicie brakuje znaczenia. Często bywa sztywna, chce dysponować opracowaną ripostą na dowolne możliwe pytanie, częstokroć jest pełna ogłady, aczkolwiek również trochę rutynowa w działaniu, zatem idealne efekty otrzymuje w naukowych dziedzinach wyzutych ze szpanerskich błyskotek.
To jednostka powolna, jakiekolwiek plany działają dla niej jedynie jako abstrakcja, umie wykroczyć poza każdy sensowny harmonogram, jakby wcale nie zabiegała o zamknięcie swoich prac. Jest to osoba kulturalna, nie lęka się podejmować się mediowania sporów, które wydają się niewykonalnymi a wręcz wariackimi i mierzących się z nimi ludzi na ogół prędko prowadzą do wycofania się. Jest to osobnik samodzielny, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, a więc niech ci nie jawi się, iż będzie przestrzegała twoich dyspozycji i ograniczeń. Jest to jednostka przezorna, to przewidujący i wytrawny przywódca, skrupulatnie układa najdrobniejsze ruchy oraz nie darzy zaufaniem pomysłów napisanych byle jak. Znamionuje się kompromisowością, nie obawia się rzeczy oryginalnych i rozbieżnych od poprzednio poznanych i problemowo aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, toteż jest działaczem społecznym starającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, para się wyszukanymi przyjemnościami i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać mistrzostwo, dlatego często bywa określana jako miejscowy dyktator mody. Uwielbia zachowywać się stanowczo, podąża do finału bez bezsensownych wahań, w razie potrzeby zdecydowanie i merytorycznie uzasadnia swoje opinie oraz nie wyrzeka się ucieleśniania dalekosiężnych inicjatyw dla krótkotrwałego i pozornego komfortu. Jest to osoba bezstronna, próbuje podnieść się nad własne antypatie i nie ufa ocenom wybieranym pod presją wzruszeń, a zatem zazwyczaj jest poważana jako arbiter. Jest to człowiek optymistyczny, wyczekuje od świata kolejnych, interesujących doznań, popełnione wpadki uważa za kopalnię wartościowego doświadczenia, więc chętnie zajmuje się sondowaniem niezbadanych przedtem obszarów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 24 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.