Wodnik, 21 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 21 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu jakich wiele, dołóz starań, by go ocieplić, nie pozwól żeby wyroki losu zburzyły twoje plany.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj służy, idź bez lęku przed siebie zabiegać o kolejne dni.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi kryzys w związku, najmądzej siedzieć w swoim lokum i poświęcić się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Kobieta wodnik urodzona w dniu 21 stycznia bywa osobnikiem błyskotliwym, opisuje swoje wszelkie myśli, uwielbia ujmować swoich obserwatorów, aczkolwiek często pragnie ogłaszać sądy niezbyt przemyślane. Bywa oficjalna, jej zachowanie jest częstokroć sztampowe, spontaniczność to dla niej nieomal nazwa złego postępowania, zatem idealne rezultaty otrzymuje w naukowych zagadnieniach wyzbytych szpanerskich ornamentów. Jest to osoba szczera, kumple są dla niej niezmiernie cenni, oddanie w rodzinie jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, ale nieraz w swoim zaangażowaniu dochodzi aż do braku powagi. Jest to człowiek elastyczny, bardzo trudno ją czymś zaszokować, zapał do modernizowania jest jej nieodmienną właściwością i wydaje się posiadać przygotowaną strategię na każdy hipotetyczny problem. Znamionuje się metodycznością, pracuje bez zbędnych zrywów, przeciwności nie umieją prędko jej zrazić, jednak często nie wystarcza jej inicjatywy nieodzownej w naglących wypadkach. Cechuje się elokwencją, swoje przemowy tworzy niezwykle sumiennie, wysłuchiwanie jej wystąpień potrafi sprawiać prawdziwą radość, jednakże częstokroć ciężko wydusić z niej skondensowane i treściwe odpowiedzi.
To jednostka stanowcza, dąży do finału bez niepotrzebnych wahań, chętnie współzawodniczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie korzystne reorganizacje w rzeczywistości. To człowiek subtelny, umie wybrnąć z zawiłych i groźnych sytuacji, które tyczą się dziedzin niezmiernie delikatnych i przeważnie przerastają inne osoby. Jest to osobnik flegmatyczny, zamknięcie czegokolwiek o czasie to dla niej niewykonalne wyzwanie, do własnych zadań odnosi się tak, jakby kompletnie nie interesowała się finiszem swoich działań. To jednostka dalekowzroczna, to rozważny i ambitny planista, układa roztropne plany oraz prze ku bogactwu powoli, lecz metodycznie. Jest to człowiek pogodny, spodziewa się od świata nieznanych, pasjonujących doświadczeń, także w niepowodzeniu stara się wykryć korzyści, dlatego rewelacyjnie sprawdza się w sprawach obciążonych ryzykiem. Charakteryzuje się kompromisowością, nie obawia się zagadnień nowatorskich i różnych od poprzednio doświadczonych i nie bawi jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, więc nie znosi u współpracowników jedynie niedoboru poszanowania innych. Znamionuje się uczciwością, niezwykle dokładnie bada najbłahsze kwestie oraz wszelkie rzeczy chce przetrawić po wiele razy, a zatem zazwyczaj jest poważana jako negocjator. To osobnik zaradny, nie cierpi realizowania odgórnych zaleceń, toteż rozczaruje cię oczekiwanie, że podporządkuje się oznajmionym jej dyrektywom. Jest to człowiek wysublimowany, swój dom zagospodarowuje z iście cesarskim rozmachem i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by zdobywać mistrzostwo, a więc uradowana jest jako dysponent dużej fortuny.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 21 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.