Waga, 27 września ☆ Panie

Waga, 27 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny będzie stosunkowo kiepski, strzeż się aby nie zachowywać się agresywnie w stosunku do ludzi w pobliżu.

zdrowie: przestrzegam, że dzisiaj twoja witalność jest dalece słaba, to jest niedobry dzień do dużego wysiłku.

miłość: stanowisz personifikację Wenus, wysiłkiem swojej aktywności, potrafisz tworzyć zdrowe związki.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, która urodziła się w dniu 27 września, często bywa autokratyczna, pragnie zawładnąć całą kulą ziemską i czyjś protest nie ma dla niej znaczenia, więc częstokroć ma do czynienia z pasywnym nieposłuszeństwem względem swoich aktywności. Jest to jednostka metodyczna, systematycznie dąży do celu, postępuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak często nie potrafi błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Jest to osobnik nielojalny, to posiadający duże aspiracje polityk okazujący mimo to pociąg do cwaniactwa, umie zachowywać się przewrotnie, a więc koledzy wolą unikać wchodzenia z nią w umowy. Jest to osoba niestała, jej sądy i przekonania częstokroć są niejednoznaczne i potrafi gwałtownie odpuścić tuż przed zdobyciem finału, często ima się przeróżnych profesji. To człowiek wszechstronny, zdziwienie to u niej doznanie naprawdę niecodzienne, jeśli to konieczne, umie zmajstrować łódź podwodną z kartonu i linki i potrafi dopasować się do zmiennych warunków. Jest to jednostka energiczna, ubóstwia znajdować się w nieprzerwanym biegu i nie boi się pracy. Jest to osobnik komunikatywny, jej myśli przypominają kunsztowne budowle, jej wypowiedzi to autentyczne dzieła literackie, ale częstokroć nie umie w akceptowalnym czasie przejść do sedna. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest pierwszym artystą wszelkiej balangi, jej zwyczajne czynności mają wygląd niezwykłego przedstawienia, jednakże niestety potrafi także uważać się za ósmy cud świata. To osoba szczera, jest bardzo ciepła wobec własnego partnera, usiłuje działać stosownie do swoich poglądów, lecz niejednokrotnie w swoim oddaniu dosięga aż do bufonerii.
Jest to człowiek wysublimowany, ceni egzotyczne potrawy i napoje i w każdym swoim działaniu stara się osiągać wirtuozerię, toteż dostatek gotówki niezmiernie udogadnia jej wiedzenie bytu będącego w zgodzie z jej temperamentem. Jest to jednostka taktowna, daje radę wynaleźć skuteczne rozstrzygnięcia kłopotów, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a wręcz szalonych i na ogół przytłaczają inne osoby. Jest to człowiek powolny, nie zwraca uwagi na fasady, bowiem w największym stopniu lubi funkcjonalność i próbuje pracować wedle ustalonych harmonogramów. Znamionuje się odwagą, umie wykonać zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bo dobrze radzi sobie w zagmatwanych okolicznościach i jawi się innym ludziom nieugiętą opoką. To jednostka zaradna, nie cierpi jakichkolwiek zasad i ograniczeń, zatem zawiedzie cię przewidywanie, iż podda się komuś bez starcia. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, swoje powinności odbiera poważnie, jej projekty nie zawierają wad, dlatego w długofalowym kontekście przeważnie przegania narwanych aktywistów. Cechuje się obiektywizmem, podejmuje próby, by poznać cudze przekonania oraz nie jest prędka z podejmowaniem wyboru, a zatem chętnie jest rekrutowana do mediowania utarczek. Jest to osobnik kompromisowy, nie lęka się rzeczy niekonwencjonalnych i różniących się od wcześniej zgłębionych i problemowo uaktualnia istniejące poglądy w konfrontacji z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, toteż dokłada starań, by stronić od zaślepionych maniaków zaaferowanych głoszeniem najdoskonalszych dogmatów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 27 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.