Waga, 24 września ☆ Panie

Waga, 24 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć zbyt dobrego nastroju, postaraj się zafundować sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: witalność wręcz Cię rozsadza, wykorzystaj ten stan najdoskonalej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: prawdopodobnie swoje uczucia uznajesz za coś zbytnio jednoznaczego, wypracowanie spełnienia wymaga tutaj więcej zaangażowania.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani waga urodzona dnia 24 września jest to człowiek ekstrawertyczny, mówi o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, jej zwykłe czynności sprawiają wrażenie egzotycznego popisu, jednakże częstokroć posiada również zbyt wysokie przeświadczenie o sobie. To osoba wszechstronna, hasło „niemożliwe” nie istnieje w jej doktrynie życiowej i doskonale sprawdza się na dowolnej posadzie. Jest to jednostka komunikatywna, dysponuje obszernym i ochoczo stosowanym słownikiem, słuchanie jej wystąpień może przynosić autentyczną rozkosz, lecz często trudno wydostać z niej skondensowane i przedmiotowe riposty. Jest to osobnik zorganizowany, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, potrafi się odpowiednio motywować, jednak momentami zbytnio upiera się przy wcześniej wymyślonych projektach. Częstokroć bywa dominująca, jest rzeczywistym uosobieniem szeryfa i nie martwi się oceną swojego zachowania, a więc kiepsko spełnia się w trakcie kolektywnych zajęć. Charakteryzuje się lojalnością, jest porządnym i rzetelnym podkomendnym, stara się działać stosownie do swoich przekonań, ale jej immanentna sprawiedliwość umie być powodem przypływów awersji. Często bywa wiarołomna, to śmiały dyplomata prezentujący jednak skłonność do egoizmu, potrafi zachowywać się nieuczciwie, toteż koledzy wolą unikać wchodzenia z nią w spółki. To osoba chwiejna, nie umie trwać przy metodycznych decyzjach i nazbyt wiele razy modyfikuje sąd odnośnie sposobu swojej aktywności, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nią negocjacje. Jest to osobnik energiczny, wyzwania pokonuje szturmem i ubóstwia funkcjonować w nieprzerwanym biegu.
To człowiek kulturalny, potrafi wykaraskać się z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które dotyczą dziedzin bardzo delikatnych i walczące z nimi osoby przeważnie w krótkim czasie skłaniają do kapitulacji. Jest to człowiek kompromisowy, umie bratać się z jednostkami o ogromnie odmiennych poglądach i bawi ją rozmaitość otoczenia i współpracowników, a zatem próbuje stronić od zaślepionych radykałów pochłoniętych rozgłaszaniem najdoskonalszych dogmatów. To osobnik nieustraszony, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ wyśmienicie znosi napięcie i pragnie żyć w biegu. Znamionuje się zaradnością, nie cierpi wykonywania cudzych instrukcji, więc rozczaruje cię spodziewanie się, iż podporządkuje się oznajmionym jej zaleceniom. Jest to osoba szykowna, z największą satysfakcją odziewa się w najpopularniejsze aktualnie i gustowne ubiory i doznaje upodobania do stykania się z muzyką, zatem wniebowzięta jest jako szafarz dużego majątku. Cechuje się uczciwością, w każdym wypadku dokłada starań, by przeniknąć co tylko się da oraz nie wierzy rozstrzygnięciom wybieranym pod wpływem emocji, dlatego z reguły jest powszechnie uważana za bezstronnego sędziego. Jest to człowiek powolny, nie osądza tylko po pozorach, albowiem dba jedynie o naprawdę pożyteczne rzeczy i w osobistych postanowieniach zawsze rządzi się zimnymi rachunkami. To jednostka sumienna, pod żadnym pozorem nie opóźnia spraw do wykonania, jej pomysły nie kryją skaz, zatem mimo złudnej ospałości na ogół realizuje swoje plany.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 24 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.