Waga, 09 października ☆ Panie

Waga, 09 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny okaże się dosyć niezadowalający, strzeż się żeby nie zachowywać się agresywnie wobec innych ludzi.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć dosyć niezbyt rewelacyjnie, weź się do jakieś niezbyt wymagającej pracy.

miłość: prawie na pewno nadchodzi kiepski okres na zawieranie kolejnych znajomości, najmądzej wydaje się spędzić czas w domu i zajmować się bobby.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, która przyszła na świat dnia 9 października, cechuje się lojalnością, jest bardzo kochająca względem własnej drugiej połowy, oddanie w związku małżeńskim jest dla niej sprawą nie budzącą wątpliwości, jednak często w tej spontanicznej grzeczności potrafi nie zaspokoić swoich potrzeb. To osoba przebojowa, aktywizuje kolegów swoim nieokiełznanym entuzjazmem i rozpoczyna równolegle różne zadania. Jest to osobnik elastyczny, wydaje się mieć sprawdzoną strategię na dowolny możliwy problem i umie spełniać się w każdych warunkach. Bywa autokratyczna, uznaje się za jednostkę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i uważa za niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jej opinii, toteż jest wyalienowana w swoim otoczeniu. Charakteryzuje się komunikatywnością, jej myśli przypominają wielopłaszczyznowe struktury, lubi wzbudzać podziw towarzyszy swoim ogromnym doświadczeniem, aczkolwiek częstokroć nie potrafi w racjonalnym terminie dojść do meritum. Jest to jednostka nielojalna, prędko przestaje pamiętać o własnych przyrzeczeniach, umie zachowywać się przewrotnie, a zatem nie jest zanadto poważana poprzez swoją ekipę. To osoba błyskotliwa, opowiada o swoich najdrobniejszych rozważaniach, uwielbia zachwycać swoich rozmówców, lecz często na nieszczęście nie potrafi zmilczeć w sposobnej chwili. To człowiek zorganizowany, okazuje konsekwencję i opanowanie, umie się odpowiednio motywować, jednak potrafi być zbyt sztywna w zaskakujących okolicznościach. To osobnik niezdecydowany, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i potrafi nagle zniechęcić się na chwilę przed osiągnięciem celu, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią negocjacje.
Jest to jednostka odpowiedzialna, swoje prace traktuje poważnie, jej koncepcje nie posiadają defektów, zatem w długofalowej perspektywie na ogół wyprzedza porywczych wodzirejów. Lubi zachowywać się powolnie, nie traci energii na najzwyczajniej zbędne rzeczy, bowiem stara się tylko o autentycznie pożyteczne sprawy i wszelki przedmiot musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Znamionuje się kompromisowością, umie bratać się z osobami o wybitnie odmiennych przekonaniach i problemowo zmienia dotychczasowe poglądy w zderzeniu z najnowszymi doznaniami, więc próbuje wystrzegać się zaślepionych ekstremistów zajętych oznajmianiem jedynie słusznych idei. Jest to człowiek zaradny, nie lubi wdrażania cudzych poleceń, a więc szaleństwem jest przewidywanie, iż podporządkuje się zakomunikowanym jej dyspozycjom. To jednostka odważna, niezwykle rzadko jest zaniepokojona nietypowymi trudnościami, ponieważ doskonale radzi sobie w skomplikowanych warunkach i jawi się pozostałym ludziom nieporuszoną opoką. To osobnik wysublimowany, swoje miejsce zamieszkania zagospodarowuje z prawdziwie królewską fantazją i pragnie prowadzić się z wielkopańską godnością, toteż częstokroć czuje się arbitrem odpowiedniego gustu. Jest to człowiek subtelny, można jej polecić realizację śmiałych operacji, które dotykają dziedzin bardzo drażliwych i z reguły załamują inne osoby. To osobnik obiektywny, zawsze stara się przeniknąć możliwie dużo oraz stroni od rozstrzygania o dalekich sobie sprawach, zatem zazwyczaj jest chwalona jako negocjator.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 09 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.