Waga, 08 października ☆ Panie

Waga, 08 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej przeciętnej, uzbrój się w wiele siły woli, aby nie przeputać tego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś rutynowej roboty.

miłość: stanowisz uosobienie namiętności, zaangażowaniem swojej woli, potrafisz umacniać zdrowe związki.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta waga urodzona w dniu 8 października bywa niewierna, to ambitny samorządowiec ukazujący jednak predyspozycję do egoizmu, umie zachowywać się nieuczciwie, więc często jest obrażona na całe otoczenie. Cechuje się elokwencją, w niezmiernie wyszukany sposób wybiera wyrazy, uwielbia wzbudzać podziw przyjaciół swoim obszernym zasobem wiedzy, aczkolwiek częstokroć w jej przemowach po prostu brakuje zawartości. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do finału, pracuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak nierzadko nadmiernie przywiązuje się do wcześniej opracowanych projektów. Jest to jednostka wszechstronna, potrafi spełniać się w każdych okolicznościach, świetnie improwizuje nawet w warunkach przykrego stresu i nie gubi godzin na czcze zrzędzenie. Często bywa chwiejna, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i częstokroć nie potrafi dokończyć rozgrzebanych spraw, często podejmuje się rozmaitych zajęć. Jest to osobnik przedsiębiorczy, haruje jak koparka, nie umie siąść spokojnie i emanuje wewnętrznym blaskiem. Jest to człowiek towarzyski, jest pierwszym artystą wszelkiego party, jej banalne czynności mają wygląd wykwintnego tańca, jednakże niestety potrafi także uznawać się za wielkiego myśliciela. Częstokroć bywa dominująca, nie znosi oceniania własnych decyzji i nie zamartwia się osądem swojego stylu życia, toteż marnie radzi sobie podczas kolektywnych działań. To osoba wierna, jest poważanym i rzetelnym podwładnym, jest niezwykle ceniona przez kompanów, ale jej przyrodzona sprawiedliwość umie być powodem paroksyzmów antypatii.
To jednostka odważna, nie zatrważają jej żadne trudności, gdyż pracuje nad tym, by nie skupiać się na strachu i jakiekolwiek przeszkody przeważnie nie przerażają jej. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, ceni wymyślne posiłki i trunki i w dowolnej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać wirtuozostwo, dlatego często postrzega się za arbitra odpowiedniego gustu. Jest to osobnik powolny, trudno ją ogłupić wytwornymi frazami, bo w każdym wypadku rozpatruje spodziewane zarobki i każdy produkt musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Znamionuje się samodzielnością, nie cierpi realizowania narzuconych rozkazów, a więc niech ci nie zdaje się, iż usłucha oznajmionych jej zaleceń. To człowiek tolerancyjny, nie lęka się rzeczy oryginalnych i różniących się od już zgłębionych i bez problemu aktualizuje dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi doświadczeniami, a zatem usiłuje stronić od zaślepionych ekstremistów zajętych oznajmianiem najwspanialszych koncepcji. Jest to osoba kulturalna, można jej powierzyć realizację śmiałych zadań, które wiążą się z przymusem użycia sprytnych i w szeregu przypadków bardzo zagmatwanych uzasadnień i ścierających się z nimi ludzi na ogół w mig prowadzą do poddania się. Charakteryzuje się rzetelnością, zupełnie nie odkłada spraw do zrealizowania, postępuje wedle dokładnie sprokurowanego planu, zatem w długim podejściu zwykle wyprzedza gwałtownych wodzirejów. Cechuje się uczciwością, dokłada starań, by podnieść się nad osobiste urazy oraz nie polega na rozstrzygnięciach przedsiębranych pod presją uczuć, więc zazwyczaj jest powszechnie uważana za sprawiedliwego mediatora.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 08 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.