Waga, 06 października ☆ Panie

Waga, 06 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień niewybijający się niczym specjalnym, spróbuj go jakimś sposobem ocieplić, nie dopuść żeby wyskoki gwiazd zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: przestrzegam, iż dzisiaj twoja witalność jest niesłychanie niezadowalająca, to jest zły czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, gdyż jest duża szansa, że wystąpią tutaj jakieś problemy.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna pani waga urodzona dnia 6 października znamionuje się elokwencją, w bardzo przemyślny sposób układa zdania, słuchanie jej przemów potrafi przynosić prawdziwą rozkosz, aczkolwiek często umie też formułować proste bzdety. Cechuje się wszechstronnością, potrafi dopasować się do zmieniających się okoliczności i słowo „nierealne” nie egzystuje w jej zasobie językowym. To osoba lojalna, jest rzetelnym i sumiennym pracownikiem, do związków podchodzi niezmiernie serio, jednak momentami w swojej wierności sięga aż do bufonady. Bywa apodyktyczna, jest urodzonym ucieleśnieniem pruskiego oficera i uważa za zagrożenie ludzi nieaprobujących jej opinii, toteż jest unikana w swoim otoczeniu. Jest to osobnik energiczny, wyzwania pokonuje z marszu i pragnie powoływać do życia nowatorskie projekty. Jest to jednostka zdyscyplinowana, umie doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego ukończenia, przeciwności nie potrafią prędko jej zrazić, jednak słabo daje sobie radę z błyskawicznie przeobrażającymi się sytuacjami. Bywa zmienna, jej sądy i przekonania częstokroć są ambiwalentne i umie uaktualniać kluczowe założenia co minutę, więc niezwykle źle spełnia się jako głowa rodu lub trener. Jest to człowiek nielojalny, respektuje jedynie przydatne dla siebie ugody, jako funkcjonariusz daje się poznać jako przekupna, dlatego dokładniej obeznane osoby starają się wystrzegać się z nią bliższych relacji. To człowiek błyskotliwy, jest naturalną duszą towarzystwa, jej przeciętne ruchy zdają się być wymyślnym występem, jednakże często na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w sposobnym czasie.
To osobnik kulturalny, nie obawia się podejmować się mediowania zatargów, które potrzebują wielkiej porcji dyplomatycznego taktu i z reguły przerastają inne osoby. Jest to jednostka dzielna, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, ponieważ dąży do tego, by nie zastanawiać się nad strachem i objawia powściągliwość bez względu na warunki. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, podziwia zwinne, terenowe wehikuły i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by zdobywać maestrię, a więc częstokroć jest kwalifikowana jako tubylczy wyznacznik gustów. Znamionuje się uczciwością, niezmiernie drobiazgowo analizuje najmniejsze rzeczy oraz nie darzy zaufaniem rozstrzygnięć przedsiębranych pod presją afektów, a zatem w każdym wypadku najpierw wnikliwie cię zbada przed podjęciem werdyktu. To osobnik tolerancyjny, dysponuje bardzo baczną i wielostronną psychiką i bez problemu zmienia istniejące poglądy w konfrontacji z najnowszymi obserwacjami, zatem bywa działaczem charytatywnym walczącym o równość osób marginalizowanych. To człowiek zaradny, unika wdrażania zewnętrznych dyspozycji, toteż niech ci nie wydaje się, że ulegnie komuś bez pojedynku. Cechuje się rzetelnością, to bezdyskusyjny przykład tytana pracy, utrzymuje jednostajne, lecz efektywne tempo pracy, a więc powinno się uczyć się od niej pragmatyczności oraz sprawności. Jest to osobnik flegmatyczny, nie kusi jej kozaczenie, bo w największym stopniu lubi ergonomię i w osobistych decyzjach zawsze kieruje się wyrachowanymi kalkulacjami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 06 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.