Waga, 04 października ☆ Panie

Waga, 04 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan nastroju poniżej przeciętnej, potrzebujesz dużo opanowania, żeby pomimi tego wypełniać swoje obowiązki względnie sensownie.

zdrowie: twoja kondycja jest dosyć mizerna, pilnuj się oraz nie zabieraj za czasochłonne akcje.

miłość: twój temperament rozkwita, twoje marzenia obecnie mają szansę się ziścić.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta waga, która urodziła się w dniu 4 października, lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest urodzonym społecznikiem, niezmiernie uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, jednakże umie też denerwować ględzeniem nieustannie o jakiejś sprawie. Jest to osoba elastyczna, doskonale spełnia się na każdym etacie, wyśmienicie znajduje się nawet w sytuacjach dotkliwego stresu i pojęcie „niewykonalne” nie występuje w jej słowniku. To człowiek chwiejny, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i często nie umie dokończyć rozgrzebanych zadań, dlatego bardzo ciężko toczy się z nią spory. Jest to jednostka energiczna, przeszkody przezwycięża przebojowo, ubóstwia powoływać do życia nowatorskie projekty i dysponuje bezgranicznymi zapasami energii. Bywa wiarołomna, rychło zapomina o swoich obietnicach, jako urzędnik okazuje się skorumpowana, więc towarzysze chcą unikać angażowania się z nią w umowy. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi zasobami, działa w sposób przemyślany i zamierzony, jednak częstokroć brakuje jej elastyczności koniecznej w naglących okolicznościach. Jest to osobnik elokwentny, swoje wystąpienia układa niezwykle starannie, uwielbia imponować kompanom swoją obszerną erudycją, ale często trudno wydusić z niej zwięzłe i rzeczowe repliki. To osoba lojalna, jest niezmiernie troskliwa w stosunku do własnego partnera, lojalność w rodzinie jest dla niej rzeczą niepodważalną, lecz jej wrodzony legalizm umie skutkować przypływami antypatii. Bywa dominująca, zachowuje się niczym łobuz i nie martwi się oceną swojego stylu życia, toteż kiepsko radzi sobie w trakcie grupowych działań.
Charakteryzuje się męstwem, bardzo rzadko boi się nieznanych trudności, albowiem dokłada starań, by nie krążyć myślami dookoła lęku i wydaje się innym ludziom niewzruszonym głazem. Jest to człowiek sprawiedliwy, próbuje zrozumieć odmienne poglądy oraz wystrzega się wypowiadania się o obcych sobie dziedzinach, zatem ochoczo jest rekrutowana do mediowania utarczek. To jednostka grzeczna, potrafi wykaraskać się z nieprzyjemnych i groźnych sytuacji, które stanowią autentyczne wyzwanie również dla wprawnych i sprytnych męży stanu i przeważnie przerastają pozostałe osoby. To osobnik zaradny, czuje niechęć do wykonywania czyichś poleceń, a więc niech ci nie jawi się, że będzie szanowała twoje ograniczenia i nakazy. To jednostka kompromisowa, umie przestawać z osobami o wielce różniących się przekonaniach i bez problemu zmienia istniejące poglądy w konfrontacji z nowopoznanymi spostrzeżeniami, a zatem bywa organizatorem społecznym starającym się o swobodę ludzi represjonowanych. To osobnik sumienny, to ewidentny ideał tytana pracy, utrzymuje jednorodny, aczkolwiek efektywny rytm działalności, dlatego należy uczyć się od niej sprawności oraz pragmatyzmu. To jednostka szykowna, zajmuje się wykwintnymi zabawami i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać mistrzostwo, więc posiadanie forsy niezwykle upraszcza jej toczenie egzystencji zgodnej z jej osobowością. Lubi zachowywać się powolnie, nie traci energii na najzwyczajniej bezsensowne kwestie, ponieważ w największym stopniu ceni funkcjonalność i usiłuje pracować wedle obranych grafików.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 04 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.