Waga, 23 października ☆ Panie

Waga, 23 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden sztampowy dzionek, dołóz starań, żeby go jakoś ożywić, nie zezwól żeby wygłupy gwiazd zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: przydarzały ci się wcześniej wydajniejsze dni, zajmij się jakąś niespecjalnie męczącą aktywnością.

miłość: znudzenie w obszarze miłości, osiągnięcie spełnienia domaga się w tym obszarze poważniejszego oddania.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta waga urodzona dnia 23 października bywa dominująca, nienawidzi podważania swoich decyzji i zwracanie się do jej rozumu częstokroć nie sprawdza się, a więc jest unikana w swoim środowisku. Często bywa wiarołomna, szanuje wyłącznie przydatne dla swojej osoby umowy, potrafi działać przewrotnie, więc towarzysze życzą sobie unikać angażowania się z nią w spółki. To osoba wierna, umie być najlepszym przyjacielem dostępnym w problemach, jest bardzo lubiana przez współtowarzyszy, lecz nierzadko w swojej wierności posuwa się aż do bufonady. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje samodyscyplinę i nieustępliwość, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Jest to jednostka przebojowa, trudności przezwycięża przebojowo, podejmuje się równolegle najrozmaitszych zadań i posiada niespożyte rezerwy energii. Często bywa niezdecydowana, częstokroć brakuje jej konsekwencji i nazbyt często zmienia opinię odnośnie metody swojej pracy, często irytuje swoich wspólników. To człowiek ekstrawertyczny, mówi o swoich wszelkich myślach, nosi w duchu zasobną ilość historii, ale częstokroć ma też nazbyt pochlebne mniemanie o sobie. Cechuje się wszechstronnością, reaguje energicznie i efektywnie i hasło „niewykonalne” nie figuruje w jej doktrynie życiowej. Jest to osobnik komunikatywny, jej rozważania wyglądają jak kunsztowne struktury, lubi rozmawiać publicznie o różnych sprawach, aczkolwiek często nie umie w racjonalnym czasie przejść do meritum.
To człowiek taktowny, potrafi wybrnąć z powikłanych i groźnych sytuacji, które jawią się nierealnymi a wręcz stukniętymi i z reguły doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Znamionuje się rzetelnością, zupełnie nie odkłada spraw do zrealizowania, jej projekty nie kryją błędów, dlatego w długookresowym podejściu na ogół przewyższa popędliwych aktywistów. Charakteryzuje się powolnością, trudno ją oszukać ładnymi sloganami, ponieważ nadrzędna jest dla niej praktyczna przydatność i każdy obiekt musi posiadać dla niej jakiś cel. Cechuje się sprawiedliwością, zawsze podejmuje próby, by przeniknąć jak najwięcej oraz nie jest popędliwa z przedsiębraniem wyboru, zatem zwykle jest powszechnie uważana za obiektywnego rozjemcę. Znamionuje się szykownością, poświęca się wyszukanym rozrywkom i w dowolnej swojej aktywności podejmuje starania, by osiągać wirtuozostwo, a zatem częstokroć jest kwalifikowana jako tutejszy wyznacznik gustów. Jest to osobnik kompromisowy, umie kolegować się z ludźmi o ogromnie różniących się przekonaniach i łatwo uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi doświadczeniami, toteż dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych radykałów zaaferowanych oznajmianiem najwspanialszych dogmatów. Cechuje się samodzielnością, nie cierpi realizowania cudzych dyspozycji, a więc niech ci nie roi się, że wykona wydane jej dyrektywy. To osoba śmiała, nie trwożą jej żadne przeciwności, bowiem wyśmienicie wytrzymuje niepokój i wydaje się innym ludziom twardą kolumną.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 23 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.