Waga, 19 października ☆ Panie

Waga, 19 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden niewyróżniający się dzień w kalendarzu, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego ducha, nie pozwól by fanaberie gwiazd zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: bywały przedtem wydajniejsze dni, zajmij się jakąś średnio męczącą aktywnością.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ niewykluczone, iż wystąpią w tym obszarze nagłe zawirowania.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna kobieta waga urodzona w dniu 19 października bywa człowiekiem niewiernym, zmienia strony zależnie od sytuacji, jako urzędas okazuje się skorumpowana, toteż często jest zagniewana na niesprawiedliwy los. Jest to osobnik elokwentny, dysponuje ogromnym i ochoczo wykorzystywanym zasobem pojęć, wysłuchiwanie jej przemów potrafi sprawiać faktyczną rozkosz, jednakże częstokroć trudno wydostać z niej skondensowane i celne repliki. To osoba elastyczna, podejmuje działania błyskawicznie i sprawnie i umie sprawdzać się w dowolnych warunkach. Jest to jednostka towarzyska, opowiada o swoich najbłahszych rozważaniach, nosi w duchu nieprzebraną ilość opowiadań, ale często na nieszczęście nie potrafi zmilczeć we właściwym czasie. To człowiek konsekwentny, systematycznie prze do celu, umie się dobrze motywować, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. To osobnik przebojowy, męczy ją bezczynność i uwielbia znajdować się w ciągłym pędzie. Bywa jednostką chwiejną, jej stanowiska i oceny często są wieloznaczne i ciężko jest jej upierać się przy powziętych zobowiązaniach, dlatego niezmiernie trudno zaczyna się z nią spory. To osoba wierna, jest bardzo ciepła dla własnego małżonka, oddanie w związku jest dla niej rzeczą niepodważalną, aczkolwiek jej wrodzony legalizm potrafi być powodem przypływów awersji. To człowiek autokratyczny, jest autentycznym ucieleśnieniem pruskiego oficera i odwoływanie się do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, a więc jest unikana w swoim środowisku.
Cechuje się sumiennością, swoje obowiązki postrzega serio, jej projekty nie mają dziur, więc w długoterminowej perspektywie przeważnie wyprzedza gwałtownych wodzirejów. Jest to osobnik powolny, nie osądza wyłącznie w oparciu o wygląd, gdyż w szczególności lubi funkcjonalność i stara się pracować wedle obranych planów. Charakteryzuje się męstwem, nie przerażają jej nijekie przeciwności, albowiem stara się raczej nie bać się przed czasem i wydaje się innym ludziom nieugiętą skałą. To jednostka samodzielna, czuje niechęć do wdrażania cudzych poleceń, a zatem głupotą jest oczekiwanie, iż posłucha zaordynowanych jej nakazów. Jest to osobnik taktowny, umie wykryć skuteczne obejścia komplikacji, które zdają się nierealnymi a nawet pomylonymi i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych prekursorów. Znamionuje się tolerancyjnością, nie stroni od dziedzin nowatorskich i odmiennych od poprzednio poznanych i cieszy ją rozmaitość rzeczywistości i kolegów, zatem podejmuje próby, by wystrzegać się stukniętych ekstremistów zaaferowanych szerzeniem najsłuszniejszych koncepcji. To człowiek wyrafinowany, zajmuje się wykwintnymi uciechami i jej publiczne zachowania są w każdym wypadku bezbłędne, toteż często bywa postrzegana jako tubylczy dyktator mody. Cechuje się sprawiedliwością, próbuje przeniknąć obce poglądy oraz nie jest prędka z przedsiębraniem decyzji, więc chętnie jest zapraszana do mediowania sprzeczek.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 19 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.