Waga, 17 października ☆ Panie

Waga, 17 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój okaże się stosunkowo kiepski, spróbuj zafundować sobie coś radosnego.

zdrowie: to moment zupełnie dobrej wydajności, nie lękaj się okazać światu, co umiesz.

miłość: zapewne nadszedł nieodpowiedni czas na poznawanie ludzi, najsensowniej będzie siedzieć w domu i zająć się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani waga, która urodziła się dnia 17 października, to jednostka wiarołomna, zabieganie o własną korzyść jest dla niej fundamentalną wytyczną, jako urzędnik okazuje się przekupna, dlatego nie jest zbyt poważana przez swoje towarzystwo. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez zbędnych zrywów, umie się dobrze inspirować, jednak nierzadko nadmiernie upiera się przy uprzednio obmyślonych koncepcjach. Jest to osobnik energiczny, uwielbia stwarzać niekonwencjonalne projekty, irytuje ją brak aktywności i bardzo dobrze radzi sobie z niespokojną harówką. Lubi zachowywać się towarzysko, jest pierwszą gwiazdą każdej imprezy, jej zwyczajne gesty sprawiają wrażenie egzotycznego popisu, ale często na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w odpowiedniej chwili. To osoba komunikatywna, jej myśli wykazują podobieństwo do złożonych budowli, jej tyrady to autentyczne dzieła sztuki, jednakże częstokroć w jej wypowiedziach najzwyczajniej brakuje konkretu. Często bywa niekonsekwentna, nie umie wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i częstokroć nie potrafi dokończyć rozgrzebanych spraw, zatem bardzo źle sprawdza się jako rodzic lub pedagog. Jest to człowiek elastyczny, adaptuje się żwawo i sprawnie, niezmiernie ciężko ją czymś poruszyć i umie dostosować się do zmiennych warunków. Cechuje się wiernością, partnerzy są dla niej niezwykle ważni, zaangażowanie w związku jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, lecz momentami w swojej uczciwości dochodzi aż do bufonady. Często bywa apodyktyczna, nie znosi podważania własnych opinii i częstokroć nie wie o zbiorowym odbiorze swojej postaci, a więc jest nielubiana w swoim otoczeniu.
To jednostka grzeczna, daje radę znaleźć produktywne obejścia problemów, które dotykają dziedzin bardzo drażliwych i ścierające się z nimi osoby zazwyczaj błyskawicznie skłaniają do poddania się. To osobnik szykowny, oddaje się wykwintnym przyjemnościom i jej towarzyskie maniery są w każdym wypadku nienaganne, więc często bywa określana jako rodzimy dyktator mody. To jednostka rzetelna, jest niezmiernie uparta i zorganizowana, jej plany nie zawierają usterek, toteż można doszkalać się od niej efektywności oraz ergonomiczności. To człowiek powolny, nie zwraca uwagi na fasady, ponieważ w najwyższym stopniu ceni funkcjonalność i zawsze usiłuje konstruować dalekosiężne ekstrapolacje. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie obawia się zagadnień nowatorskich i różnych od przedtem doświadczonych i nie kręci jej przekonywanie kompanów do swoich przekonań, a zatem nie aprobuje u współpracowników wyłącznie niedoboru wyrozumiałości. Znamionuje się zaradnością, nie lubi jakichkolwiek restrykcji i norm, dlatego niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się komuś bez pojedynku. To osoba nieustraszona, niezwykle rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, albowiem wspaniale daje sobie radę z napięciem i jawi się innym ludziom niewzruszonym kamieniem. Jest to człowiek uczciwy, w każdym wypadku dokłada starań, by przeniknąć co tylko się da oraz wszelkie kwestie pragnie przetrawić po wiele razy, zatem zawsze w pierwszej kolejności cierpliwie cię zbada przed ogłoszeniem werdyktu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 17 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.