Waga, 16 października ☆ Panie

Waga, 16 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyjątkowe nastawienie, wyrusz do szarży.

zdrowie: z przykrością potrzeba powiedzieć, iż twoja wydajność jest niezmiernie licha, to niewłaściwy czas do dużego wysiłku.

miłość: pała w tobie żar namiętności, o ile choćby zamarzysz sobie, możesz budować satysfakcjonujące relacje.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, która przyszła na świat w dniu 16 października, to osobnik komunikatywny, ma szeroki i chętnie użytkowany zasób językowy, jej wypowiedzi to faktyczne utwory artystyczne, lecz częstokroć w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje zawartości. Jest to człowiek przedsiębiorczy, mozoli się jak maszyna i nie umie usiedzieć na miejscu. Często bywa nielojalna, szanuje jedynie przydatne dla siebie porozumienia, jako biurokrata okazuje się skorumpowana, a zatem towarzysze wolą wystrzegać się wchodzenia z nią w umowy. Jest to jednostka wszechstronna, potrafi dopasować się do zmieniających się okoliczności i zakłopotanie to u niej uczucie autentycznie osobliwe. Jest to osoba wierna, jest odpowiedzialnym i słownym pracownikiem, oddanie w związku małżeńskim jest dla niej sprawą niepodważalną, ale niejednokrotnie w swojej wierności sięga aż do bufonady. Częstokroć bywa dominująca, nienawidzi osądzania własnych opinii i czyjś protest nie posiada dla niej znaczenia, toteż umie prowokować rewolty pomiędzy swoimi podwładnymi. To osobnik niezdecydowany, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i umie raptownie zrezygnować na chwilę przed zdobyciem celu, a więc bardzo marnie radzi sobie jako opiekun lub belfer. To człowiek konsekwentny, potrafi dociągnąć swoje plany do pomyślnego wykonania, umie się adekwatnie motywować, jednak słabo znosi gwałtownie przeistaczające się sytuacje. To jednostka towarzyska, jest centralnym artystą każdego party, uwielbia olśniewać swoich widzów, jednakże często niestety nie potrafi zamilczeć w stosownym momencie.
Charakteryzuje się tolerancyjnością, ochoczo przyswaja wiedzę o nowatorskich i porywających rzeczach i ekscytuje ją rozmaitość otoczenia i wspólników, więc jest wolontariuszem filantropijnym zabiegającym o równość ludzi represjonowanych. Jest to osobnik subtelny, można jej powierzyć realizację ryzykownych operacji, które wymagają ogromnej dozy dyplomatycznej powściągliwości i okażą niewykonalne dla jej licznych prekursorów. To osoba bezstronna, niezmiernie drobiazgowo drąży najmniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy chce zbadać kilkukrotnie, zatem chętnie bywa rekrutowana do arbitrażu kłótni. Jest to człowiek odważny, nie zatrważają jej nijakie kłopoty, bowiem stara się nie krążyć myślami dookoła strachu i przejawia spokój nie patrząc na warunki. To jednostka samodzielna, nie lubi wykonywania odgórnych zarządzeń, dlatego niech ci nie zdaje się, iż zrealizuje oznajmione jej dyrektywy. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zajmuje jej popisywanie się, bo dba tylko o naprawdę praktyczne rzeczy i każdy produkt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Jest to osobnik wysublimowany, swoją siedzibę zagospodarowuje z doprawdy magnacką wyobraźnią i jej publiczne zwyczaje są zawsze nienaganne, toteż wniebowzięta jest jako szafarz dużej fortuny. Znamionuje się odpowiedzialnością, to żywy wzorzec tytana pracy, pracuje wedle skrupulatnie wypracowanego scenariusza, a więc pomimo złudnej flegmatyczności zazwyczaj wciela w życie swoje projekty.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 16 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.