Waga, 15 października ☆ Panie

Waga, 15 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia radykalnie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj służy, wyrusz bez obaw przed siebie walczyć o kolejne dni.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi nieodpowiedni okres na zawieranie nieznanych relacji, najsensowniej będzie pozostać w swoim lokum i oddać się porządkom.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani waga, która urodziła się dnia 15 października, to człowiek zmienny, często brakuje jej konsekwencji i zbyt często zmienia sąd odnośnie kierunku swojej aktywności, częstokroć denerwuje swoich wspólników. Znamionuje się wiernością, przyjaciele są dla niej bardzo ważni, jest niezwykle lubiana przez towarzyszy, aczkolwiek jej immanentna sprawiedliwość potrafi powodować erupcje niechęci. Jest to osobnik energiczny, inspiruje współpracowników swoim nieokiełznanym żarem, nie boi się roboty i bardzo dobrze znosi nerwową działalność. To jednostka władcza, nie lubi podważania własnych nakazów i odwoływanie się do jej rozumu często nie daje rezultatu, a więc umie prowokować rebelie wśród swoich podkomendnych. To osoba komunikatywna, ubóstwia zabierać głos przewlekle i niejasno, uwielbia rozmawiać publicznie na różne tematy, lecz częstokroć w jej wypowiedziach najzwyczajniej brakuje przesłania. Bywa jednostką towarzyską, jest centralnym artystą każdego wydarzenia, istnienie obszernej publiczności charakteryzuje dla niej najlepszą rozrywkę, jednak potrafi też zanudzać opowiadaniem bez ustanku o jednej sprawie. Jest to osoba wiarołomna, to śmiały samorządowiec ukazujący niemniej jednak pociąg do egoizmu, jako funkcjonariusz daje się poznać jako skorumpowana, a zatem kompani wolą stronić od wchodzenia z nią w układy. Jest to człowiek konsekwentny, metodycznie podąża do celu, umie się właściwie motywować, jednak często nie wystarcza jej pomysłowości potrzebnej w naglących okolicznościach. Jest to osobnik elastyczny, gdy trzeba, potrafi stworzyć samolot z brystolu i powroza, umie dostosować się do płynnych warunków i nie marnuje minut na bezowocne jęczenie.
Lubi zachowywać się powolnie, ciężko ją ogłupić ładnymi sloganami, albowiem w największym stopniu ceni ergonomiczność i zawsze zachowuje się celowo oraz rozważnie. To jednostka wyrafinowana, podziwia rącze, sportowe auta i doznaje zamiłowania do obcowania z malarstwem, więc wniebowzięta jest jako dysponent wielkiej fortuny. To człowiek zaradny, nie cierpi wszelkich norm i restrykcji, toteż niech ci nie jawi się, że będzie miała uznanie dla twoich zakazów i dyspozycji. To osobnik obiektywny, niezmiernie dokładnie bada najmniejsze kwestie oraz nie wierzy ocenom podejmowanym pod wpływem uczuć, dlatego w każdym wypadku pierw wnikliwie cię wysłucha przed ogłoszeniem werdyktu. Jest to osoba kulturalna, nie lęka się brać się za rozsądzanie sporów, które stanowią autentyczną przeszkodę również dla wprawionych i twórczych graczy politycznych i okażą niewykonalne dla jej rozlicznych poprzedników. To człowiek kompromisowy, posiada bardzo ciekawski i wieloaspektowy umysł i raduje ją różność życia i kolegów, zatem dokłada starań, by unikać stukniętych fanatyków pochłoniętych propagowaniem najdoskonalszych dogmatów. Jest to jednostka dzielna, nie trwożą jej jakiekolwiek trudności, ponieważ świetnie radzi sobie w niezrozumiałych okolicznościach i przejawia powściągliwość nie patrząc na warunki. Cechuje się odpowiedzialnością, w żadnym wypadku nie opóźnia zadań do wykonania, funkcjonuje wedle drobiazgowo dopracowanego planu, a więc pomimo zwodniczej ospałości zazwyczaj realizuje swoje koncepcje.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 15 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.