Waga, 13 października ☆ Panie

Waga, 13 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć wyśmienite nastawienie, wyrusz podbijać swoje otoczenie.

zdrowie: twoja kondycja niewątpliwie szfankuje, pilnuj się i nie angażuj w czasochłonne przedsięwzięcia.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, twoje życzenia obecnie mogą się zrealizować.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, która urodziła się w dniu 13 października, częstokroć bywa niekonsekwentna, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i umie raptownie zniechęcić się na moment przed osiągnięciem celu, często ima się rozmaitych zawodów. Jest to osoba komunikatywna, w niezwykle osobliwy sposób łączy wyrazy, słuchanie jej wystąpień może przynosić autentyczną przyjemność, ale częstokroć w jej przemowach całkowicie brakuje znaczenia. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest prawdziwym aktywistą, jej prozaiczne poruszenia wyglądają jak wykwintny balet, jednakże potrafi także nudzić na śmierć gadaniem bezustannie o jednej rzeczy. Znamionuje się szczerością, koledzy są dla niej bardzo cenni, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą bezsporną, lecz często w tej immanentnej grzeczności umie nie zaspokoić własnych interesów. To osobnik władczy, jest urodzoną inkarnacją kaprala i ocenia jako niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jej punktu widzenia, toteż częstokroć zmienia się w wyalienowanego i unikanego dyktatora. Jest to osoba wiarołomna, ma uznanie dla jedynie przydatnych dla własnej osoby umów, potrafi zachowywać się dwulicowo, więc lepiej otrzaskani ludzie starają się unikać z nią bliższych powiązań. Jest to jednostka wszechstronna, termin „niewykonalny” nie znajduje się w jej słowniku, doskonale improwizuje nawet w sytuacjach dokuczliwego zamieszania i rewelacyjnie radzi sobie na każdym wakacie. Jest to człowiek energiczny, płonie niezwykłym żarem, trudności przezwycięża przebojowo i nie umie siąść w jednym miejscu. Jest to jednostka zorganizowana, systematycznie dąży do finału, potrafi się dobrze motywować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach.
Charakteryzuje się kompromisowością, ochoczo uczy się nowatorskich i pasjonujących rzeczy i nie bawi jej nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, zatem jest wolontariuszem charytatywnym walczącym o równość osób marginalizowanych. Jest to osobnik uczciwy, usiłuje podnieść się nad osobiste uprzedzenia oraz stroni od rozprawiania o nieznanych sobie dziedzinach, dlatego zawsze w pierwszej kolejności z uwagą cię przemagluje przed wydaniem decyzji. Jest to człowiek grzeczny, nie boi się podejmować się mediowania utarczek, które wymagają wymogu stosowania błyskotliwych i w wielu przypadkach zupełnie skomplikowanych uzasadnień i okażą nierealne dla jej licznych prekursorów. Cechuje się szykownością, lubi wymyślne potrawy i napoje i czuje upodobanie do stykania się z muzyką, a więc częstokroć czuje się arbitrem właściwej estetyki. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie szacuje wyłącznie w oparciu o wygląd, gdyż decydująca jest dla niej praktyczna funkcjonalność i wszelki obiekt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Znamionuje się odpowiedzialnością, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, jej koncepcje nie zawierają wad, a zatem w długookresowym podejściu z reguły przewyższa krewkich czempionów. Charakteryzuje się samodzielnością, nie znosi jakichkolwiek zasad i restrykcji, więc absurdem jest przewidywanie, iż podporządkuje się komuś bez potyczki. Jest to osoba śmiała, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bo stara się przeważnie nie martwić się z wyprzedzeniem i dowolne problemy zwykle nie przerażają jej.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 13 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.