Waga, 10 października ☆ Panie

Waga, 10 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć nadwyraz dobrego humoru, pilnuj się aby nie atakować innych ludzi.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość uważasz za coś zbytnio oklepanego, wypracowanie zadowolenia domaga się w tym obszarze więcej zaangażowania.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzona w dniu 10 października jest to jednostka elastyczna, umie dopasować się do zmiennych okoliczności i zdaje się dysponować przemyślaną strategią na każdą dającą się pomyśleć przeciwność. Bywa niewierna, to ambitny działacz posiadający jednakowoż upodobanie do populizmu, jako urzędnik daje się poznać jako skorumpowana, zatem częstokroć jest obruszona na dokuczliwe życie. Bywa autokratyczna, zachowuje się niby awanturnik i uznaje za niebezpieczeństwo osoby niepotwierdzające jej opinii, dlatego źle spełnia się w trakcie grupowych czynności. Jest to człowiek komunikatywny, posiada rozległy i ochoczo używany zasób językowy, lubi olśniewać kolegów swoim obszernym doświadczeniem, lecz często w jej przemowach całkowicie brakuje przesłania. Jest to osobnik konsekwentny, metodycznie dąży do mety, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak czasami nazbyt obstaje za przedtem wymyślonymi projektami. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest pierwszym artystą wszelkiej imprezy, nosi w umyśle nieskończoną ilość historyjek, aczkolwiek częstokroć ma też zbytnio dobre przeświadczenie o sobie. Cechuje się szczerością, kumple są dla niej niezmiernie ważni, jest bardzo chwalona przez partnerów, ale jej przyrodzony legalizm umie rodzić erupcje antypatii. To osoba niezdecydowana, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i nazbyt często zmienia osąd odnośnie celu swojego działania, często chwyta się rozmaitych zawodów. Jest to człowiek aktywny, rewelacyjnie daje sobie radę ze stresującą mordęgą i jest niezwykle produktywna w pracy.
Charakteryzuje się wyrafinowaniem, swoją kwaterę organizuje z doprawdy hrabiowskim rozmachem i jej społeczne zachowania są w każdym wypadku perfekcyjne, toteż mnogość forsy niezmiernie ułatwia jej realizowanie żywota korelującego z jej naturą. Jest to jednostka taktowna, umie wybrnąć ze skomplikowanych i niebezpiecznych sytuacji, które potrzebują potężnej dawki kurtuazyjnej delikatności i okażą niemożliwe dla jej mnogich poprzedników. Jest to osobnik niezależny, decyzje obiera na podstawie własnych rozważań, a zatem rozczaruje cię spodziewanie się, iż posłucha kogoś bez konfrontacji. To jednostka uczciwa, próbuje wzlecieć ponad osobiste uprzedzenia oraz wystrzega się wypowiadania się o nieznanych sobie zagadnieniach, więc z reguły jest ceniona jako arbiter. Jest to człowiek nieustraszony, potrafi urzeczywistnić sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż stara się zazwyczaj nie martwić się z wyprzedzeniem i wykazuje wielką samodyscyplinę. Znamionuje się tolerancyjnością, dysponuje bardzo dociekliwą i wieloaspektową umysłowością i nie kręci jej przekonywanie kompanów do swoich poglądów, a więc jest organizatorem dobroczynnym starającym się o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Jest to osoba odpowiedzialna, swoje powinności traktuje na serio, jej plany nie kryją usterek, zatem powinno się doszkalać się od niej ergonomiczności oraz efektywności. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie oszacowuje jedynie powierzchownie, bo liczy się dla niej nade wszystko praktyczna przydatność i usiłuje działać podług wytyczonych scenariuszy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 10 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.