Strzelczyni, 08 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 08 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej normy, będzie ci potrzene mnóstwo siły woli, aby nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: jesteś w dosyć mizernej kondycji, dbaj o siebie i nie rzucaj na rozbudowane operacje.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do najbliższej osoby, ponieważ niewykluczone, że nadszedł kiepski okres w relacjach z partnerem.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni, która przyszła na świat w dniu 8 grudnia, często bywa apodyktyczna, uważa się za osobę fachową w każdej sprawie i postrzega jako zagrożenie ludzi niepodzielających jej punktu widzenia, a zatem marnie spełnia się w trakcie zespołowych zajęć. Bywa egocentryczna, stosunki społeczne oznaczają dla niej uzyskiwanie dochodów i wszelkie przedsięwzięcia powinny kręcić się wokoło jej postaci. Jest to osobnik wszechstronny, cechują ją najrozmaitsze, osobliwe koncepcje, pociąg do reformowania jest jej niezmienną własnością i niezwykle ciężko ją czymś zdziwić. Jest to jednostka błyskotliwa, jest zdrojem rozmaitych pomysłów, niezmiernie uwielbia zaznaczać swoją obecność, jednak częstokroć na nieszczęście nie potrafi zmilczeć w odpowiednim momencie. Jest to osoba energiczna, męczy ją leniuchowanie, posiada nieskończone rezerwy energii i relaksuje się dynamicznie. Bywa niestała, często nie starcza jej konsekwencji i trudno jest jej pozostawać przy obranych decyzjach, częstokroć chwyta się rozlicznych prac. Bywa człowiekiem agresywnym, realizuje niespotykane marzenia i nawet ogromne utrudnienia nie umieją jej przystopować. Jest to osobnik wytrwały, potrafi umiejętnie oczekiwać na stosowną chwilę, często bawi ją łowienie ryb i umie być wyrozumiałym i otwartym towarzyszem. Jest to jednostka zorganizowana, potrafi doprowadzić swoje plany do korzystnego finiszu, umie się dobrze inspirować, jednak potrafi być zbyt sztywna w nieprzewidzianych okolicznościach.
To osoba samodzielna, unika wykonywania narzuconych nakazów, więc nonsensem jest przewidywanie, że posłucha zakomunikowanych jej instrukcji. To osobnik radosny, zawsze spogląda z optymizmem w nadchodzący czas, strach przed dokonaniem gafy nie powstrzymuje jej, toteż wyśmienicie działa jako śmiały racjonalizator. To człowiek stanowczy, przejrzyście i dokładnie wyraża swoje oczekiwania, umie wydębić wykonanie wydanych dyspozycji oraz nie lęka się rozpoczynania zatargów. To jednostka dzielna, potrafi wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem pracuje nad tym, by nie myśleć o lęku i objawia opanowanie bez względu na warunki. To osobnik porywczy, bardziej wnikliwe oglądanie jej popycha do mniemania, iż na pozór nieskładne działania też umieją zapewniać wyniki i nie trzeba nazbyt przedobrzać z nieustannym panowaniem nad sobą. To człowiek dalekowzroczny, usiłuje nie zachowywać się bez zastanowienia, skrupulatnie organizuje najmniejsze ruchy oraz nie ufa projektom sporządzonym w pośpiechu. To osobnik bystry, częstokroć jest lokomotywą całego zespołu wykonawczego, przeważnie zabiera się za aktywność natychmiast i bez wahania i denerwuje ją potrzeba zaczekania na czyjeś postanowienia. Bywa pobieżna, potrafi szybko zbadać obszerną ilość wiadomości, jednakże działa często nadmiernie nierozsądnie, a więc nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej rozbudowanych kwestii. Jest to jednostka niefrasobliwa, nie stroni od niebezpieczeństw oraz wykonuje pracę częstokroć na chybcika i niezbyt uważnie, mimo że czasem autentycznie sprzyja jej fortuna.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 08 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.