Strzelczyni, 07 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 07 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w niezadowalającym stanie, będziesz potrzebować dużo siły woli, aby nie przeputać dzisiejszego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj służy, ruszaj bez obaw przed siebie zmagać się o kolejne dni.

miłość: chyba swoją miłość widzisz jako coś zbytnio codziennego, wypracowanie satysfakcji domaga się tutaj niebagatelnego oddania.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni, która urodziła się dnia 7 grudnia, jest to jednostka energiczna, mozoli się niczym traktor i promieniuje niezwykłym żarem. Bywa osobą ekstrawertyczną, gada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, jej proste czynności zakrawają na ekstrawagancki taniec, ale często niestety nie potrafi zmilczeć w stosownym momencie. Częstokroć bywa wojownicza, zachowuje się obcesowo i śpieszy śmiało do przodu. Bywa apodyktyczna, działa niby zabijaka i często nie wie o powszechnym postrzeganiu swojej persony, dlatego umie prowokować bunty pomiędzy swoimi podkomendnymi. Bywa człowiekiem egoistycznym, osoby dokoła mają obowiązek troszczyć się o jej nastrój, powiązania wzajemne znaczą dla niej otrzymywanie profitów i do swoich kompanów posiada stosunek zupełnie wyrachowany. Jest to osobnik cierpliwy, potrafi nabyć mistrzostwo w sprawach wymagających długookresowego treningu, umie uważnie wsłuchiwać się w ludzkie zwierzenia i częstokroć cieszy ją wędkowanie. Jest to osoba niestała, często nie starcza jej hartu ducha i nazbyt wiele razy zmienia sąd odnośnie metody swojej pracy, a zatem niezmiernie marnie radzi sobie jako głowa rodu lub mentor. Jest to człowiek zorganizowany, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, potrafi się właściwie inspirować, jednak kiepsko daje sobie radę z żywiołowo zmieniającymi się okolicznościami. Jest to jednostka wszechstronna, zacięcie do reformowania jest jej niezmienną własnością i jeśli to konieczne, umie zmontować komputer z kartonu i rzemienia.
To osobnik dalekowzroczny, unika lekkomyślnych działań, rozważa rozmaite scenariusze posunięć oraz prze ku dostatkowi pomału, lecz konsekwentnie. Częstokroć bywa powierzchowna, jest nieustannie czymś zajęta, jednakże zachowuje się często zbyt nieprzezornie, zatem częstokroć rzuca się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. To jednostka silna, jasno i precyzyjnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, entuzjastycznie urzeczywistnia ogromne przemiany i rewolucje oraz nie porzuca wdrażania długofalowych inicjatyw dla chwilowego i fałszywego komfortu. Znamionuje się optymizmem, mocno polega na swojej pomyślności, lęk przed dokonaniem gafy nie unieruchamia jej, więc nie gubi pogody ducha nawet w uciążliwych sytuacjach. To osoba bystra, pragnie postrzegać przed sobą dokładnie obrane cele i odważnie wyrywa się myślami przed własny zespół. Jest to osobnik samodzielny, decyzje obiera na kanwie osobistych przemyśleń, a więc nonsensem jest przewidywanie, że podporządkuje się komuś bez konfrontacji. Cechuje się odwagą, niezwykle rzadko boi się nietypowych przeszkód, ponieważ stara się zwykle nie zamartwiać się przed czasem i ukazuje wielkie panowanie nad sobą. To jednostka impulsywna, dokładniejsze podglądanie jej prowadzi do przeświadczenia, iż na pierwszy rzut oka niezorganizowane prace też potrafią dostarczać efektów i nie potrzeba nadto przedobrzać z ciągłym opanowaniem. Bywa nieroztropna, nie lęka się niebezpieczeństw oraz chwilami umie nie zauważyć nieomal niepodważalnego zagrożenia, choć posiada wiedzę o tym swoim ograniczeniu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 07 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.