Strzelczyni, 05 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 05 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będzie ci niezbędne dużo siły woli, żeby pomimi tego funcjonować możliwie sensownie.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, wykorzystaj ten fakt najdoskonalej, jak tylko możesz.

miłość: prawie na pewno nadchodzi problem w związku, najlepiej przebywać w domu i zająć się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni urodzona dnia 5 grudnia bywa jednostką samolubną, wszelkie przedsięwzięcia powinny kręcić się dookoła jej ego i nie zważa na pragnienia pozostałych ludzi. Jest to osobnik aktywny, haruje jak koparka i wypoczywa aktywnie. Częstokroć bywa dominująca, chce zawładnąć całą planetą i cudzy sprzeciw nie ma dla niej znaczenia, a więc często natyka się na pasywny opór wobec swoich działań. To osoba elastyczna, doskonale improwizuje nawet w warunkach mocnego stresu, potrafi dopasować się do płynnych okoliczności i niezmiernie ciężko ją czymś zaskoczyć. Jest to człowiek ekstrawertyczny, jest gejzerem różnorodnych pomysłów, istnienie obszernego audytorium oznacza dla niej doskonałą rozrywkę, aczkolwiek na nieszczęście umie też uznawać się za prawdziwego mędrca. Jest to jednostka wojownicza, wdraża w czyn oryginalne projekty, błyskawicznie szturmuje pojawiające się przed sobą przeszkody i wydaje się autentycznym buntownikiem. Częstokroć bywa niestała, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i umie uaktualniać newralgiczne przekonania z dnia na dzień, często podejmuje się różnych prac. Znamionuje się cierpliwością, upór pomaga jej spostrzec współzależności niedostrzegalne dla normalnych osób, potrafi być wielkodusznym i otwartym kompanem i w szkole częstokroć zdobywa imponujące wyniki. To człowiek konsekwentny, konsekwentnie zmierza do mety, trudności nie umieją łatwo jej zrazić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach.
Jest to osobnik niezależny, autentycznie kocha się w nieograniczonej niezależności wyboru, dlatego niech ci nie jawi się, iż podporządkuje się zakomunikowanym jej pouczeniom. To osoba śmiała, nie zatrważają jej żadne problemy, ponieważ pracuje nad tym, by nie skupiać się na lęku i utrzymuje spokój bez względu na warunki. To człowiek bystry, męczy ją obowiązek zaczekania na czyjeś postanowienia, nieustępliwie wyrywa się myślami przed własne otoczenie i szybko dostosowuje się do wymogów okoliczności. To jednostka spontaniczna, bardziej wnikliwe obserwowanie jej prowadzi do mniemania, że na pozór niezorganizowane działania też potrafią zapewniać rezultaty i warto sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie odczuć i uzewnętrznianie się. Bywa nieuważna, nie odstraszają jej harmider i zagonienie, jednakże zachowuje się częstokroć nadmiernie nierozsądnie, więc często wierzga chaotycznie i bez wybranego kierunku. Jest to osobnik przezorny, unika pośpiesznych aktywności, analizuje najrozmaitsze grafiki posunięć oraz nie polega na konceptach stworzonych na kolanie. Jest to osoba stanowcza, wyśmienicie rozumie swoje oczekiwania, umie wymusić zrealizowanie zarządzonych poleceń i nie obawia się inicjowania sprzeczek. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, lubi bezsensownie narażać się oraz wykonuje pracę częstokroć na chybcika i niezbyt precyzyjnie, pomimo tego że niejednokrotnie naprawdę sprzyja jej fortuna. Cechuje się pogodą, niezachwianie ufa swojemu dobremu losowi, popełnione pomyłki postrzega jako kopalnię przydatnej mądrości, a zatem chętnie bierze się za odkrywanie niepoznanych poprzednio terytoriów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 05 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.