Strzelczyni, 04 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 04 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan kondycji psychicznej poniżej normy, będzie ci niezbędne dużo hartu ducha, żeby mimo to funcjonować względnie sensownie.

zdrowie: przestrzegam, że twoja sprawność jest wybitnie marna, to niewskazany czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: sądzę, że swój związek uznajesz za coś zbytnio oczywistego, postaraj się zaintrygować w tej sprawie swojego parntera.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pani strzelec urodzona w dniu 4 grudnia cechuje się wszechstronnością, słowo „niemożliwe” nie figuruje w jej doktrynie życiowej i skłonność do modernizowania jest jej niezmienną właściwością. Bywa osobą wojowniczą, błyskawicznie szturmuje stojące na drodze ograniczenia i pragnie rywalizować. To człowiek przebojowy, promieniuje niesamowitym światłem, nie obawia się pracy i porywa kolegów swoim nieokiełznanym wigorem. To osobnik autokratyczny, jest prawdziwym uosobieniem pruskiego oficera i postrzega jako zagrożenie osoby niepotwierdzające jej punktu widzenia, zatem częstokroć natyka się na pasywny opór dla swoich działań. Bywa jednostką błyskotliwą, uwielbia przebywać z kompanami, lubi oczarowywać swoich rozmówców, lecz niestety umie również uważać się za godny podziwu fenomen. Jest to osoba metodyczna, potrafi doprowadzić swoje plany do korzystnego finału, umie się należycie motywować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. To jednostka wytrwała, potrafi uzyskać mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długofalowej nauki, spełnia się w charakterze uznanego opiekuna i umie być pobłażliwym i otwartym partnerem. Bywa osobą niestałą, nie potrafi wybrać jednej opinii i zbyt często zmienia osąd odnośnie sposobu swojej aktywności, częstokroć bierze się za przeróżne zajęcia. Bywa egoistyczna, jedynie jej indywidualne problemy są znaczące, umie być skutecznym naciągaczem i nie zaprząta jej rozwijanie konstruktywnych stosunków ze znajomymi.
To człowiek wesoły, spodziewa się od życia nowych, pasjonujących przygód, fascynują ją nieznane przeżycia i doznania, a zatem nie traci pogody ducha nawet w powikłanych okolicznościach. Jest to osobnik zdecydowany, doskonale pojmuje swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i pragmatycznie argumentuje swoje oceny oraz nie zrzeka się urzeczywistnienia dalekowzrocznych inicjatyw dla doraźnej i fałszywej wygody. To jednostka popędliwa, stanowi naoczny dowód, że egzystencja pod presją terminarza nie jest optymalnym pomysłem i nie potrzeba przesadnie przedobrzać z bezustanną samodyscypliną. Często bywa nieuważna, jest niezwykle inteligentna, jednakże jej sądy częstokroć bywają niespecjalnie przewidujące, dlatego nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej skomplikowanych koncepcji. To osoba szybka, ubóstwia dostrzegać przed sobą dokładnie wyznaczone kierunki i z reguły inicjuje pracę natychmiast i bez niepewności. To osobnik samodzielny, postanowienia obiera na kanwie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie zdaje się, iż podporządkuje się wydanym jej instrukcjom. Znamionuje się przezornością, stroni od niefrasobliwych działań, bacznie sprawdza posiadane ekstrapolacje i statystyki oraz nie wierzy konceptom wykonanym niestarannie. To jednostka dzielna, nie trwożą jej jakiekolwiek trudności, gdyż bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach i objawia spokój nie patrząc na okoliczności. Jest to człowiek nieroztropny, uznaje się za niepokonaną oraz pracuje często prędko i mało precyzyjnie, chociaż wie o tej swojej niedoskonałości.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 04 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.