Strzelczyni, 03 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 03 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan samopoczucia poniżej przeciętnej, będzie ci potrzene mnóstwo opanowania, aby pomimi tego działać w miarę sensownie.

zdrowie: twoja wydajność jest dosyć licha, dbaj o siebie i nie angażuj w wielkie operacje.

miłość: przedstawiasz sobą wcielenie zmysłowości, jeśli bodaj zechcesz, możesz konstruować kontruktywne relacje.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Zodiakalna pani strzelec, która urodziła się w dniu 3 grudnia, często bywa niekonsekwentna, nie potrafi obstawać przy konsekwentnych zobowiązaniach i umie nagle poddać się na chwilę przed uzyskaniem finału, a zatem niezwykle słabo sprawdza się jako rodzic lub mentor. Bywa autokratyczna, pragnie rzucić na kolana całą planetę i cudzy opór nie posiada dla niej wagi, toteż jest wyobcowana w swoim otoczeniu. Jest to osoba energiczna, lubi żyć w nieustannym pędzie, nie obawia się wysiłku i jest niezmiernie efektywna w działaniu. To osobnik elastyczny, jeśli to konieczne, potrafi zmontować rakietę z brystolu i powroza i umie współdziałać niemal z każdą jednostką. To człowiek cierpliwy, nieustępliwość w zmierzaniu do celu częstokroć pozwala jej osiągnąć finansowy dobrobyt, często jest kapitalnym przewodnikiem i na uczelni częstokroć uzyskuje wybitne oceny. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest wulkanem rozmaitych planów, ma w duchu bogaty zasób opowieści, jednakże często ubóstwia wygłaszać osądy niezbyt wyważone. To osoba agresywna, z marszu rzuca się na piętrzące się na swej trasie szlabany, odczuwa pociąg do ryzykanctwa i bywa groźna wobec przeciwników. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie rzeczy powinny kręcić się wkoło jej ego, cechuje ją niedostatek empatii i jest kompletnie skoncentrowana na sobie. Jest to osobnik zorganizowany, ukazuje zdyscyplinowanie i determinację, przeszkody nie potrafią prędko jej odstręczyć, jednak częstokroć nie wystarcza jej inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych sytuacjach.
To człowiek przezorny, unika nieprzemyślanych aktywności, wnikliwie ogląda posiadane prognozy i informacje oraz nie ufa pomysłom sporządzonym w pośpiechu. Znamionuje się powierzchownością, umie w krótkim czasie rozpatrzyć niezmierzoną ilość wiadomości, aczkolwiek nie próbuje niczego precyzyjnie zrozumieć, a więc nie radzi sobie z roztrząsaniem bardziej rozbudowanych spraw. To jednostka krótkowzroczna, uznaje się za niezniszczalną i nie troszczy się o precyzję zawierzonych jej zadań, mimo że zna tę swoją niedoskonałość. Jest to człowiek samodzielny, stroni od wdrażania odgórnych zaleceń, więc szaleństwem jest przewidywanie, iż ulegnie komuś bez starcia. Jest to osoba wesoła, rozkoszuje się rzeczywistością, bawią ją oryginalne przeżycia i doznania, zatem ochoczo zajmuje się sondowaniem niezgłębionych uprzednio stref. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być bardzo zdyscyplinowana, niejednokrotnie zupełnie drapieżna, z pasją wprowadza w życie potężne rewolucje i reformy oraz nie daje się zbić z tropu. Jest to człowiek popędliwy, jest święcie przekonana, że pozornie chaotyczne prace też umieją dostarczać wyników i winno się sobie pozwolić na niepohamowane doświadczanie odczuć i uzewnętrznianie się. Charakteryzuje się odwagą, niezwykle rzadko lęka się nieznanych trudności, albowiem wyśmienicie daje sobie radę ze stresem i ubóstwia działać energicznie. Jest to osobnik bystry, często jest koniem pociągowym całej drużyny wykonawczej, z reguły zabiera się za działanie momentalnie i bez guzdrania i deprymuje ją niedobór rezultatów swoich aktualnych prac.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 03 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.