Strzelczyni, 20 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 20 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w kalendarzu niewyróżniający się niczym niezwykłym, postaraj się jakoś tchnąć w niego ducha, nie pozwól aby wyskoki gwiazd zburzyły twoje plany.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiaj twoja kondycja jest wielce mizerna, to jest nieodpowiedni dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi dołek w relacji z partnerem, najmądzej siedzieć w swoim lokum i oddać się oglądaniu seriali.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczna pani strzelec urodzona w dniu 20 grudnia to osoba autokratyczna, postrzega się za jednostkę kompetentną w każdej sprawie i nie boi się osądu swojego zachowania, więc kiepsko radzi sobie podczas grupowych działań. Znamionuje się wytrwałością, często jest wyśmienitym nauczycielem, potrafi nabyć mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długiego treningu i w dawnych stuleciach umiałaby być kopistą piszącym zdobionych zwojach. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest centralnym artystą wszelkiego party, jej zwykłe czynności wyglądają jak wyszukany popis, aczkolwiek niestety potrafi również uważać się za prawdziwego mędrca. Bywa człowiekiem egocentrycznym, z trudem przekazuje coś innym osobom i wszelkie aktywności powinny obracać się dokoła jej persony. Jest to jednostka wszechstronna, zaskoczenie to u niej samopoczucie autentycznie niecodzienne, wspaniale sprawdza się nawet w okolicznościach męczącego stresu i umie spełniać się w dowolnych warunkach. Częstokroć bywa chwiejna, jej przekonania i przeświadczenia często są niespójne i potrafi uaktualniać kluczowe założenia co minutę, częstokroć podejmuje się rozlicznych prac. To osobnik zdyscyplinowany, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego zwieńczenia, trudności nie potrafią szybko jej odstręczyć, jednak słabo znosi żywiołowo przeobrażające się sytuacje. To jednostka przedsiębiorcza, ubóstwia znajdować się w bezustannym ruchu i nie lęka się roboty. Często bywa wojownicza, nie znosi najmniejszych przeszkód, uwielbia współzawodniczyć i urzeczywistnia ryzykowne projekty.
Jest to człowiek radosny, promieniuje pozytywną energią, popełnione wpadki uważa za skarbnicę użytecznego doświadczenia, dlatego ochoczo zajmuje się badaniem nieprzebytych dawniej stref. Jest to jednostka samodzielna, naprawdę przepada za całkowitą autonomią wyboru, toteż niech ci nie wydaje się, że ustąpi komuś bez potyczki. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko obawia się nieznanych wyzwań, albowiem bardzo dobrze radzi sobie z napięciem i jakiekolwiek problemy zazwyczaj nie trwożą jej. Bywa krótkowzroczna, pragnie bezsensownie kozaczyć oraz niejednokrotnie umie przeoczyć nieomal bezdyskusyjne zagrożenie, pomimo tego że nieraz autentycznie dopisuje jej passa. To człowiek impulsywny, stanowi naoczne potwierdzenie, iż egzystencja pod presją planu nie jest najlepszą decyzją i można sobie zezwolić na spontaniczne doświadczanie emocji i manifestowanie się. Cechuje się zdecydowaniem, dąży do mety bez zbędnych rozterek, nie czuje oporu przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz radośnie przyjmuje wszelkie pomyślne reformy w rzeczywistości. Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się lekkomyślnych działań, rozważa przeróżne scenariusze wydarzeń i nie ufa pomysłom stworzonym byle jak. To osobnik szybki, odważnie wypada myślami przed własny zespół i irytują ją powikłane sytuacje wymagające wielostronnej analizy. To jednostka powierzchowna, jest ustawicznie czymś zajęta, lecz nie stara się niczego szczegółowo poznać, a więc częstokroć sama nie rozumie tak naprawdę swoich posunięć.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 20 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.