Strzelczyni, 17 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 17 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny banalny poranek, postaraj się tchnąć w niego radość, nie pozwól aby kaprysy horoskopu zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: ostrzegam, iż twoja sprawność jest niesłychanie słaba, to niewłaściwy dzień do ciężkiej pracy.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego pragniesz w miłości, sięgnij po rzeczy których pożądasz.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pani strzelec urodzona dnia 17 grudnia częstokroć bywa niestała, jej sądy i przekonania często są ambiwalentne i umie zmieniać strategiczne decyzje z dnia na dzień, zatem niezwykle słabo spełnia się jako opiekun lub mentor. Uwielbia zachowywać się agresywnie, jest groźna w stosunku do oponentów i ziszcza szalone zamierzenia. Jest to człowiek wszechstronny, zdaje się dysponować zaplanowanym rozwiązaniem na dowolny hipotetyczny kłopot i skłonność do udoskonalania jest jej nieodmienną cechą. Jest to osobnik aktywny, posiada niespożyte rezerwy energii i nie potrafi siąść w jednym miejscu. Jest to osoba ekstrawertyczna, ubóstwia przebywać z kolegami, przechowuje w umyśle niezliczony zapas opowiadań, lecz częstokroć ma również przesadnie optymistyczne zdanie o sobie. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich kompanów posiada podejście całkowicie egoistyczne, wszelkie rzeczy winny obracać się dokoła jej postaci i stosunki dwustronne znaczą dla niej uzyskiwanie profitów. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie prze do celu, przeciwności nie umieją łatwo jej zrazić, jednak kiepsko wytrzymuje szybko zmieniające się warunki. Jest to jednostka cierpliwa, potrafi przyswoić sobie biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej nauki, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym kumplem i w szkole często zdobywa dobre noty. Częstokroć bywa apodyktyczna, łaknie rzucić na kolana całą kulę ziemską i zwracanie się do jej rozsądku często nie sprawdza się, toteż marnie radzi sobie w trakcie kolektywnych działań.
Znamionuje się męstwem, nie przerażają jej żadne przeszkody, gdyż podejmuje starania, by przeważnie nie martwić się z góry i jawi się pozostałym ludziom nieugiętą skałą. Jest to człowiek popędliwy, personifikuje sobą zupełnie absurdalną myśl, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najlepszym wyborem i można sobie zezwolić na żywiołowe doświadczanie przeżyć i wyrażanie się. To osobnik przewidujący, to ostrożny i wytrawny planista, z uwagą przegląda posiadane prognozy i informacje oraz mknie ku sukcesowi powoli, ale systematycznie. Charakteryzuje się optymizmem, emanuje ożywczym dynamizmem, lęk przed zrobieniem gafy nie powstrzymuje jej, a więc ochoczo zajmuje się sondowaniem nieprzebytych dawniej obszarów. Jest to osoba stanowcza, wyśmienicie zna swoje oczekiwania, chętnie toczy walki z innymi i nie odstępuje od wdrażania dalekosiężnych przedsięwzięć dla tymczasowego i iluzorycznego udogodnienia. Cechuje się powierzchownością, potrafi po kawałku znać się na każdym zagadnieniu, aczkolwiek decyzja zwykle uprzedza u niej rozważenie kwestii, a zatem nie dokonuje raczej dziejowych wynalazków i poszukiwań. Jest to jednostka niezależna, unika realizowania cudzych instrukcji, więc niech ci nie wydaje się, że usłucha przedstawionych jej pouczeń. Częstokroć bywa beztroska, czuje się niezniszczalną oraz czasami umie nie zauważyć wydawałoby się bezdyskusyjnego zagrożenia, mimo że czasem naprawdę dopisuje jej los. To człowiek bystry, na ogół inicjuje pracę z marszu i bez ociągania i drażnią ją problematyczne sytuacje wymagające wielostronnej oceny.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 17 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.