Strzelczyni, 15 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 15 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać zbyt korzystnego samopoczucia, pilnuj się żeby nie atakować osób dookoła.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiejszego dnia dopisuje, nie obawiaj się zademonstrować innym, na co cię stać.

miłość: prawie na pewno nadszedł dołek w relacji z partnerem, najmądzej spędzić czas w swoim domostwie i zajmować się czytaniu.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Zodiakalna pani strzelec, która przyszła na świat dnia 15 grudnia, znamionuje się cierpliwością, częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą, umie zyskać biegłość w dziedzinach wymagających długofalowej praktyki i sprawdza się w charakterze lubianego przewodnika. Jest to człowiek elastyczny, rewelacyjnie odnajduje się nawet w warunkach ciężkiego bałaganu, oszołomienie to u niej uczucie autentycznie rzadkie i dobrze radzi sobie na dowolnej posadzie. To jednostka błyskotliwa, jest prawdziwym aktywistą, niezmiernie uwielbia zaznaczać swoją obecność, ale często pragnie wygłaszać osądy niezbyt rozsądne. Częstokroć bywa autokratyczna, jest rzeczywistym ucieleśnieniem kaprala i zwracanie się do jej rozumu często nie daje rezultatu, zatem częstokroć staje się opuszczonym i wyobcowanym wodzem. Cechuje się agresją, chętnie prowadzi utarczki i heroicznie walczy z przeszkodami. Często bywa niekonsekwentna, częstokroć brakuje jej uporu i często nie potrafi zakończyć zaczętych spraw, więc niezwykle źle spełnia się jako głowa rodu lub belfer. To osoba zdyscyplinowana, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zwieńczenia, przeciwności nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak niejednokrotnie zanadto przyzwyczaja się do poprzednio opracowanych projektów. Bywa egocentryczna, do swoich towarzyszy ma podejście czysto przedmiotowe i nie zajmuje jej rozbudowa pozytywnych powiązań z kolegami. To osobnik aktywny, świetnie radzi sobie ze stresującą robotą, ubóstwia tworzyć oryginalne rzeczy i inspiruje wspólników swoim bezgranicznym wigorem.
Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się nieprzemyślanych działań, bierze pod uwagę przeróżne grafiki posunięć oraz pędzi ku dostatkowi pomału, lecz konsekwentnie. To człowiek pobudliwy, pokazuje kategorycznie całej planecie, iż pozornie nieuporządkowane prace też umieją przynosić wyniki i nie trzeba zbyt przeholowywać z nieustanną samokontrolą. Znamionuje się męstwem, bardzo rzadko jest zaniepokojona nieznanymi trudnościami, bo dąży do tego, by nie powracać myślami do strachu i lubi działać dynamicznie. Charakteryzuje się wesołością, zawsze spogląda z odwagą przed siebie, również w klęsce próbuje wypatrzyć korzyści, a więc wyśmienicie sprawuje się jako dzielny wynalazca. Jest to osobnik zaradny, nie lubi realizowania cudzych dyspozycji, a zatem rozczaruje cię zakładanie, że zrealizuje oznajmione jej dyrektywy. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zmierza do finału bez bezsensownych rozterek, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz nie lęka się zaczynania sporów. Jest to osoba powierzchowna, potrafi migiem przetrawić rozległy zasób informacji, aczkolwiek jej sądy częstokroć są niespecjalnie przezorne, toteż nie daje sobie rady z analizowaniem bardziej wymyślnych kwestii. Jest to osobnik żywiołowy, denerwują ją niepewne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnej analizy, szybko dopasowuje się do oczekiwań sytuacji i prezentuje słuszną postawę bardziej opieszałym od siebie. Często bywa krótkowzroczna, pragnie niepotrzebnie kozaczyć oraz wykonuje pracę częstokroć naprędce i mało starannie, choć wie o tej swojej ujemnej stronie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 15 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.