Strzelczyni, 14 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 14 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezłe podejście do życia, używaj życia, takich chwil nie ma za dużo.

zdrowie: to okres całkiem niezłej formy, ruszaj bez lęku na przód walczyć o kolejne dni.

miłość: prawie na pewno nadszedł konflikt w relacji z partnerem, najlepiej pozostać w swoim domostwie i oddawać się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pani strzelec, która urodziła się dnia 14 grudnia, jest to jednostka aktywna, ma nieprzebrane zapasy energii, pracuje niczym maszyna i nie umie siąść spokojnie. Jest to człowiek niekonsekwentny, jej przekonania i przeświadczenia często są ambiwalentne i zbyt często modyfikuje sąd odnośnie sposobu swojej aktywności, dlatego bardzo trudno wszczyna się z nią spory. Charakteryzuje się wytrwałością, cierpliwość w posuwaniu się do celu częstokroć dopomaga jej osiągnąć bogactwo, radzi sobie w roli lubianego wychowawcy i często jest doskonałym przewodnikiem. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest wulkanem różnych projektów, niezwykle lubi manifestować swoją obecność, jednak częstokroć posiada też zbyt pozytywne zdanie o sobie. Cechuje się napastliwością, pożąda zwycięstwa za wszelką cenę i urzeczywistnia zuchwałe plany. Bywa osobą egocentryczną, wszelkie sprawy powinny oscylować wokoło jej postaci, znamionuje ją deficyt emocjonalności i związki interpersonalne implikują dla niej czerpanie zysków. Jest to jednostka zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, postępuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak często nie potrafi błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. Znamionuje się elastycznością, nie traci minut na bezowocne ględzenie, umie wpasować się w zmieniające się okoliczności i wyśmienicie działa nawet w warunkach przykrego rozgardiaszu. Jest to człowiek władczy, nie znosi kwestionowania własnych koncepcji i nie lęka się oceny swojego postępowania, a zatem potrafi prowokować opory między swoimi pracownikami.
Jest to jednostka dzielna, umie zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, ponieważ doskonale daje sobie radę ze stresem i okazuje spokój bez względu na okoliczności. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ukazuje sobą dosyć bezsensowną ideę, że ciągła, odrobinę wariacka jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i nie trzeba zanadto przeholowywać z bezustanną samokontrolą. To osobnik gwałtowny, zirytowana przyglądaniem się cudzej nieudolności ma ochotę częstokroć wykonać coś na własną rękę i męczy ją obowiązek czekania na czyjeś decyzje. Jest to człowiek niezależny, czuje niechęć do wykonywania narzuconych nakazów, więc niech ci nie zdaje się, iż podporządkuje się komuś bez pojedynku. To osoba nieostrożna, nie stroni od zagrożeń oraz niekiedy potrafi nie zauważyć niby nie budzącego wątpliwości niebezpieczeństwa, pomimo tego że nieraz naprawdę sprzyja jej passa. To osobnik zdecydowany, przejrzyście i precyzyjnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, chętnie prowadzi zmagania z innymi i nie wyrzeka się realizowania dalekosiężnych inicjatyw dla krótkotrwałego i złudnego udogodnienia. Charakteryzuje się pobieżnością, jest nieprzerwanie czymś zajęta, lecz jej opinie często są niespecjalnie dalekowzroczne, a więc częstokroć sama nie rozumie całkowicie swoich działań. Znamionuje się optymizmem, spodziewa się od losu kolejnych, ekscytujących przeżyć, radują ją oryginalne wyzwania i doświadczenia, toteż ochoczo zajmuje się badaniem nieprzebytych dawniej terytoriów. Charakteryzuje się przezornością, to rozważny i śmiały przywódca, analizuje przeróżne grafiki wydarzeń oraz nie ufa konceptom stworzonym w pośpiechu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 14 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.