Strzelczyni, 13 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 13 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden sztampowy dzień, spróbuj jakimś sposobem tchnąć w niego radość, nie zezwól żeby kaprysy horoskopu zniweczyły twoje plany.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiejszego dnia służy, nie obawiaj się walczyć o dzień jutrzejszy.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, gdyż jest duża szansa, iż pojawią się w tym obszarze nagłe kłopoty.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczna pani strzelec, która urodziła się w dniu 13 grudnia, jest to osobnik przedsiębiorczy, denerwuje ją leniuchowanie i lubi żyć w permanentnym ruchu. Jest to osoba zdyscyplinowana, mozoli się bez bezcelowych zrywów, funkcjonuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak źle radzi sobie z szybko zmieniającymi się warunkami. Jest to człowiek dominujący, uważa się za jednostkę fachową w każdej dziedzinie i nie martwi się oceną swojego sposobu bycia, dlatego potrafi prowokować rewolty wśród swoich podwładnych. Bywa człowiekiem egoistycznym, do celów umie podążać choćby poprzez ludzkie nieszczęście, wszelkie przedsięwzięcia winny obracać się dokoła jej persony i stosunki wzajemne oznaczają dla niej otrzymywanie zysków. To osobnik kłótliwy, pragnie walczyć, spełnia szalone zamierzenia i nawet ogromne utrudnienia nie potrafią jej przystopować. Jest to osoba wytrwała, w minionych czasach umiałaby być skrybą notującym wiekowych woluminach, potrafi zrealizować sprawy niezmiernie nieatrakcyjne dla pozostałych ludzi i umie być wyrozumiałym i otwartym kumplem. Jest to osobnik wszechstronny, gdy trzeba, potrafi zbudować samolot z tektury i powroza i umie współpracować prawie że z każdą jednostką. Bywa niekonsekwentna, jej przeświadczenia i postawy często są niejednoznaczne i potrafi uaktualniać życiowe decyzje codziennie, dlatego bardzo trudno wszczyna się z nią negocjacje. Bywa osobą ekstrawertyczną, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, eskorta rozległej widowni implikuje dla niej perfekcyjną rozrywkę, aczkolwiek częstokroć niestety nie umie zamilknąć w stosownej chwili.
Znamionuje się ostrożnością, stroni od lekkomyślnych działań, drobiazgowo planuje najmniejsze posunięcia oraz dąży ku sukcesowi pomału, lecz systematycznie. To człowiek pogodny, niezachwianie polega na swojej pomyślnej passie, lęk przed popełnieniem gafy nie zatrzymuje jej, a więc ochoczo bierze się za badanie nieprzebytych wcześniej stref. Cechuje się odwagą, nie trwożą jej żadne trudności, gdyż potrafi zwalczyć własny przestrach i ubóstwia działać na wysokich obrotach. Charakteryzuje się samodzielnością, nienawidzi jakichkolwiek barier i zasad, toteż szaleństwem jest sądzenie, iż usłucha oznajmionych jej nakazów. To osobnik szybki, deprymuje ją deficyt skutków swoich bieżących prac i wszelki problem chce rozwikłać w jednej chwili. Bywa nieostrożna, uwielbia bezcelowo narażać się oraz wykonuje pracę często pospiesznie i mało uważnie, choć niekiedy autentycznie sprzyja jej los. To jednostka pobieżna, umie po trosze mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, ale jej opinie częstokroć są niespecjalnie ostrożne, więc często ciska się chaotycznie i bez ustalonego kierunku. To człowiek pobudliwy, wskazuje stanowczo światu, że ciągła, trochę wariacka improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze naturalne zachowania okazują najwyższą skuteczność. To osoba stanowcza, świetnie zna swoje oczekiwania, jeśli to konieczne, śmiało i konkretnie tłumaczy swoje osądy oraz nie obawia się wszczynania zatargów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 13 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.