Strzelczyni, 12 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 12 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie do bani, będzie ci niezbędne wiele siły woli, by nie stracić całego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: twoja wydajność jest dość licha, dbaj o siebie i nie rzucaj na skomplikowane akcje.

miłość: goreje w tobie żar zmysłowości, wysiłkiem swojej woli, potrafisz tworzyć zdrowe relacje.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni, która przyszła na świat w dniu 12 grudnia, jest to człowiek apodyktyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem szeryfa i cudzy protest nie posiada dla niej wagi, dlatego często natyka się na bierną opozycję w stosunku do swoich działań. To jednostka elastyczna, umie współdziałać prawie z każdą osobą i nie trwoni tygodni na bezpłodne narzekanie. To osobnik energiczny, wypoczywa czynnie i ma nieprzebrane rezerwy energii. Lubi zachowywać się egoistycznie, potrafi na zimno wykorzystywać innych ludzi, jest zupełnie zafiksowana na sobie i pozostałe osoby muszą rozplątywać jej zmartwienia. To osobnik metodyczny, umie racjonalnie dysponować swoimi środkami, pracuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak źle znosi prędko przeistaczające się warunki. Uwielbia zachowywać się agresywnie, chętnie wchodzi w kłótnie, ziszcza fantastyczne marzenia i nie znosi najmniejszych utrudnień. To osoba cierpliwa, w ogólniau częstokroć osiąga dobre stopnie, cierpliwość dopomaga jej zobaczyć korelacje niedostrzegalne dla normalnych ludzi i umie uważnie słuchać ludzkich opowieści. To osoba ekstrawertyczna, gada o swoich wszelkich myślach, bardzo lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz często posiada też zbytnio optymistyczną opinię o sobie. Bywa chwiejna, jej stanowiska i przeświadczenia częstokroć są niejednoznaczne i potrafi aktualizować kluczowe decyzje codziennie, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nią negocjacje.
Jest to osobnik wesoły, rozkoszuje się światem, popełnione pomyłki postrzega jako źródło wartościowej nauki, toteż ochoczo zajmuje się odkrywaniem niepoznanych dawniej obszarów. Jest to człowiek pobieżny, jest zawsze czymś zajęta, ale wybór na ogół uprzedza u niej analizę rzeczy, zatem często miota się chaotycznie i bez wybranego kursu. To jednostka odważna, umie zrealizować zadania niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ rewelacyjnie wytrzymuje stres i przejawia spokój nie patrząc na okoliczności. To osoba porywcza, jest całkowicie przekonana, że niby chaotyczne prace też potrafią dostarczać rezultatów i warto sobie pozwolić na żywiołowe smakowanie odczuć i uzewnętrznianie się. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych celów umie być niezmiernie zdyscyplinowana, niekiedy aż brutalna, chętnie walczy z innymi oraz nie obawia się wszczynania zatargów. Jest to człowiek zaradny, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie roi się, iż usłucha zaordynowanych jej nakazów. Bywa osobnikiem krótkowzrocznym, czuje się niezniszczalną i działa częstokroć szybko i niezbyt sumiennie, choć nierzadko naprawdę dopisuje jej fart. Jest to jednostka bystra, wkurzają ją powikłane sytuacje wymagające wielostronnego badania, nieustępliwie wykracza rozważaniami przed swoje towarzystwo i każdą sprawę pragnie rozsupłać z marszu. Cechuje się rozwagą, to przewidujący i śmiały planista, z uwagą ogląda istniejące predykcje i zapisy oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, aczkolwiek konsekwentnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 12 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.