Strzelczyni, 01 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 01 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój stanie się dosyć lichy, pilnuj się by nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć stosunkowo przeciętnie, weź się do jakieś niespecjalnie wymagającej działalności.

miłość: płonie w tobie płonień miłości, jeśli bodaj zarzyczysz sobie, potrafisz konstruować pozytywne relacje.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pani strzelec, która urodziła się dnia 1 grudnia, bywa osobnikiem egoistycznym, do swoich towarzyszy ma nastawienie totalnie wyrachowane, nie baczy na pragnienia pozostałych osób i wyłącznie jej prywatne problemy są ważne. Charakteryzuje się wytrwałością, umie być wielkodusznym i empatycznym przyjacielem, w minionych stuleciach potrafiłaby być mnichem piszącym antycznych kodeksach i konsekwencja w posuwaniu się do finału częstokroć pozwala jej uzyskać finansowy dobrobyt. To człowiek energiczny, lubi tworzyć niekonwencjonalne projekty, emanuje wewnętrznym światłem i haruje niczym koparka. Bywa napastliwa, wdraża w czyn szalone zamierzenia, bez zastanowienia atakuje stojące na drodze ograniczenia i jawi się autentycznym łobuzem. Często bywa dominująca, nienawidzi podważania własnych decyzji i nie boi się osądu swojego postępowania, a zatem marnie sprawdza się podczas zespołowych czynności. Cechuje się zdyscyplinowaniem, umie dowieść swoje plany do korzystnego zamknięcia, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak niekiedy zbyt obstaje za uprzednio wymyślonymi pomysłami. Bywa jednostką towarzyską, jest gejzerem różnych koncepcji, uwielbia uwodzić swoich rozmówców, lecz potrafi także męczyć trajkotaniem w kółko o jednej rzeczy. To osoba elastyczna, doskonale radzi sobie na każdym etacie, wydaje się posiadać sprawdzone rozwiązanie na dowolną zakładaną przeciwność i zmieszanie to u niej doznanie naprawdę nieczęste. Bywa człowiekiem chwiejnym, częstokroć brakuje jej hartu ducha i często nie umie skończyć rozpoczętych zadań, częstokroć chwyta się rozmaitych profesji.
Bywa osobnikiem powierzchownym, potrafi po części znać się na każdej dziedzinie, ale nie próbuje niczego dogłębnie przeniknąć, zatem nie urzeczywistnia zazwyczaj przełomowych poszukiwań i reform. Jest to osoba niezależna, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych rozważań, więc rozczaruje cię uważanie, że podporządkuje się oznajmionym jej dyspozycjom. Znamionuje się rozwagą, wystrzega się pośpiesznych działań, uważnie analizuje dostępne prognozy i bazy danych oraz pędzi ku dostatkowi powoli, jednakże systematycznie. To jednostka śmiała, umie zrealizować sprawy niemożliwe dla innych ludzi, gdyż stara się nie krążyć myślami dookoła strachu i ubóstwia żyć w biegu. To osobnik porywczy, prezentuje sobą bardzo bezsensowną ideę, iż nieustanna, odrobinkę stuknięta jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie trzeba nazbyt przeginać z permanentnym opanowaniem. To osoba zdecydowana, konkretnie i dokładnie manifestuje swoje potrzeby, jeśli trzeba, zdecydowanie i rzetelnie tłumaczy swoje sądy oraz nie daje się zdezorientować. Lubi zachowywać się nieostrożnie, postrzega się za niezwyciężoną i nie troszczy się o precyzję powierzonych jej zadań, pomimo tego że zdaje sobie sprawę z tej swojej niedoskonałości. Jest to człowiek optymistyczny, w każdym wypadku spoziera z nadzieją w nadchodzący czas, także w fiasku usiłuje wyszukać dobre strony, dlatego nie gubi pogody ducha nawet w zawiłych warunkach. To osoba bystra, błyskawicznie przystosowuje się do wymogów okoliczności i odważnie wyrywa się rozważaniami przed własne środowisko.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 01 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.