Strzelczyni, 30 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 30 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wznosi się do nieba, ruszaj zdobywać ziemię.

zdrowie: ostrzegam, że dzisiejszego dnia twoja witalność jest bardzo licha, to jest niedobry czas do dużego wysiłku.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię konflikt w związku, najmądzej wydaje się przebywać w swoim domostwie i poświęcać się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Kobieta strzelec urodzona dnia 30 litopada uwielbia zachowywać się egoistycznie, stosunki wzajemne znaczą dla niej otrzymywanie dochodów, cechuje ją niedobór emocjonalności i ludzie naokoło muszą interesować się jej samopoczuciem. To osobnik aktywny, nie lęka się wysiłku i posiada nieprzebrane pokłady energii. To jednostka elastyczna, zacięcie do modernizowania jest jej niezmienną własnością, pojęcie „niewykonalne” nie figuruje w jej doktrynie życiowej i charakteryzują ją najrozmaitsze, niezwykłe projekty. Bywa niezdecydowana, jej opinie i stanowiska często są niejednoznaczne i umie uaktualniać fundamentalne przekonania codziennie, częstokroć denerwuje swoich współpracowników. Jest to osoba towarzyska, jest urodzoną duszą towarzystwa, jej prozaiczne czynności pobrzmiewają ekstrawaganckie przedstawienie, lecz często na nieszczęście nie potrafi zamilknąć we właściwej chwili. Charakteryzuje się wytrwałością, umie nabyć sprawność w sprawach narzucających konieczność długiego treningu, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem i spełnia się w charakterze lubianego przewodnika. Cechuje się metodycznością, umie umiejętnie dysponować swoimi siłami, przeszkody nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak momentami nadto obstaje za już opracowanymi pomysłami. To osobnik władczy, uważa się za jednostkę fachową w każdym zagadnieniu i odwoływanie się do jej rozumu częstokroć nie daje rezultatu, więc często przeobraża się w opuszczonego i wyobcowanego wodza. To człowiek kłótliwy, lubuje się w ryzyku, lubi uzyskiwać szybkie efekty i ubóstwia toczyć walki.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie zna swoje oczekiwania, nie doznaje oporu przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. To osoba krótkowzroczna, czuje się niezniszczalną i nie przywiązuje wagi do staranności nakazanych jej zadań, pomimo tego że wie o tej swojej ujemnej stronie. Jest to człowiek optymistyczny, buzuje pozytywnym animuszem, również w klęsce próbuje wykryć korzyści, a więc dobrze działa jako dzielny racjonalizator. Jest to osoba gwałtowna, częstokroć jest lokomotywą całego kolektywu pracowniczego i złoszczą ją wieloznaczne sytuacje wymagające wszechstronnej analizy. Jest to osobnik nieustraszony, umie wykonać sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem świetnie daje sobie radę ze stresem i dowolne trudności zwykle nie zatrważają jej. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest wielce przekonana, iż niby bezładne prace też potrafią przynosić wyniki i często nasze spontaniczne zachowania ukazują najwyższą skuteczność. Znamionuje się rozwagą, to przezorny i wytrawny strateg, rozważa rozmaite grafiki posunięć oraz nie darzy zaufaniem konceptów sporządzonych w pośpiechu. Częstokroć bywa pobieżna, jest wiecznie czymś pochłonięta, jednakże nie stara się niczego gruntownie poznać, a zatem często sama nie pojmuje kompletnie swoich działań. Jest to człowiek niezależny, postanowienia podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, zatem bezsensem jest sądzenie, że będzie respektowała twoje restrykcje i nakazy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 30 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.