Strzelczyni, 29 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 29 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój do bani, będzie ci potrzene dużo siły woli, aby nie przeputać dzisiejszego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: twoja wydolność jest dosyć słaba, uważaj na siebie i nie angażuj w wielkie projekty.

miłość: zapewne czeka Cię dołek w relacji z partnerem, najmądzej zostać w swoim lokum i oddać się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni, która przyszła na świat dnia 29 litopada, to osobnik zdyscyplinowany, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zakończenia, przeciwności nie potrafią prędko jej zrazić, jednak źle radzi sobie z szybko zmieniającymi się okolicznościami. Jest to jednostka wytrwała, umie nabyć sprawność w dziedzinach wymagających długotrwałej nauki, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym kumplem i w ogólniau często zdobywa fenomenalne noty. Bywa niekonsekwentna, nie umie obstawać przy konsekwentnych zobowiązaniach i częstokroć nie potrafi dokończyć rozpoczętych zadań, toteż bardzo słabo sprawdza się jako opiekun lub pedagog. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, opisuje swoje najmniejsze myśli, jej proste poruszenia pobrzmiewają wyszukany występ, aczkolwiek często posiada też zanadto dobre zdanie o sobie. To osoba autokratyczna, uważa się za człowieka kompetentnego w każdej sprawie i częstokroć nie wie o ogólnym postrzeganiu swojej postaci, dlatego umie prowokować protesty wśród swoich podkomendnych. Cechuje się wszechstronnością, nie gubi godzin na bezproduktywne stękanie, wydaje się mieć sprawdzone rozwiązanie na dowolną dającą się pomyśleć przeszkodę i potrafi dopasować się do płynnych warunków. Bywa samolubna, do zamierzeń umie dążyć chociażby przez czyjąś krzywdę, pozostałe osoby muszą rozwikływać jej zmartwienia i nie zważa na pragnienia innych ludzi. Jest to jednostka agresywna, zawzięcie przeciwstawia się problemom, bez zastanowienia szturmuje znajdujące się przed sobą ograniczenia i działa buńczucznie. To osobnik aktywny, nie unika wysiłku, promieniuje niesamowitym światłem i pracuje jak maszyna.
Jest to człowiek gwałtowny, od razu dostosowuje się do wymogów sytuacji i wskazuje trafny kurs wolniejszym od siebie. Bywa osobnikiem nieroztropnym, nie stroni od zagrożeń oraz wykonuje pracę często na chybcika i mało uważnie, chociaż czasami naprawdę dopisuje jej fortuna. Jest to osoba przezorna, wystrzega się pochopnych aktywności, kreuje skomplikowane projekty i mknie ku bogactwu pomału, ale systematycznie. Jest to jednostka niezależna, nie cierpi wszelkich barier i dogmatów, więc głupotą jest przewidywanie, że będzie przestrzegała twoich zakazów i nakazów. Lubi zachowywać się stanowczo, zwykle żyje gwałtownie i żwawo, potrafi wymóc wykonanie zaordynowanych zarządzeń oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to osoba dzielna, nie przerażają jej nijekie trudności, gdyż bardzo dobrze znosi niepokój i uwielbia pracować energicznie. Jest to osobnik nieuważny, umie po trochę posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, lecz nie próbuje niczego do głębi przeniknąć, a zatem nie dokonuje zazwyczaj doniosłych dociekań i odkryć. Jest to jednostka pobudliwa, przedstawia sobą żywe potwierdzenie, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest optymalną opcją i częstokroć nasze spontaniczne działania ukazują największą efektywność. Znamionuje się wesołością, mocno pokłada ufność w swoim dobrym losie, bawią ją oryginalne przeżycia i eksperymenty, a więc ochoczo zajmuje się odkrywaniem niezbadanych wcześniej rejonów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 29 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.