Strzelczyni, 28 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 28 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek nie charakteryzujący się niczym nietypowym, spróbuj jakimś sposobem tchnąć w niego ducha, nie gódź się by kaprysy gwiazd unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj dopisuje, nie lękaj się udowodnić światu, co jesteś w stanie osiągnąć.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, ponieważ przypuszczalnie nadszedł niezadowalający okres w związku.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Zodiakalna pani strzelec, która przyszła na świat w dniu 28 litopada, uwielbia zachowywać się egoistycznie, osoby dookoła mają interesować się jej stanem psychicznym, do swoich znajomych posiada podejście całkowicie wyrachowane i nie zważa na interesy pozostałych ludzi. Jest to jednostka zdyscyplinowana, okazuje dyscyplinę i cierpliwość, potrafi się prawidłowo motywować, jednak często nie wystarcza jej kreatywności potrzebnej w nagłych wypadkach. Cechuje się wszechstronnością, bardzo trudno ją czymś zdziwić i rewelacyjnie sprawdza się na dowolnej posadzie. To osobnik przebojowy, lubi stwarzać oryginalne projekty, trudności pokonuje przebojowo i dysponuje niezmierzonymi rezerwami energii. To człowiek autokratyczny, nienawidzi oceniania własnych poleceń i częstokroć nie zdaje sobie sprawy ze zbiorowego postrzegania swojej persony, dlatego źle spełnia się podczas kolektywnych działań. Charakteryzuje się wytrwałością, umie uważnie zagłębiać się w cudze gawędy, w liceum często uzyskuje pierwszorzędne stopnie i potrafi zrealizować zadania niezwykle nieatrakcyjne dla normalnych osób. To osobnik ekstrawertyczny, ubóstwia znajdować się wśród przyjaciół, posiadanie obszernej widowni stanowi dla niej doskonałą rozrywkę, ale umie również nudzić opowiadaniem nieprzerwanie o określonej rzeczy. Jest to jednostka agresywna, bywa okropna w stosunku do wrogów, gwałtownie atakuje pojawiające się na swej trasie przeciwności i realizuje wariackie plany. Bywa osobą niestałą, nie potrafi wybrać jednej opinii i częściej niż to wskazane modyfikuje sąd odnośnie metody swojej pracy, częstokroć podejmuje się przeróżnych zawodów.
To człowiek zdecydowany, klarownie i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, nie doznaje obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz z radością wita wszelkie pozytywne reorganizacje w otoczeniu. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ucieleśnia sobą dosyć irracjonalną ideę, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest najlepszym pomysłem i często nasze emocjonalne odruchy wykazują najwyższą skuteczność. To osoba pobieżna, umie po części znać się na każdej dziedzinie, aczkolwiek działa częstokroć zbyt nieprzezornie, a więc nie urzeczywistnia przeważnie epokowych odkryć i poszukiwań. To osobnik nieostrożny, nie obawia się zagrożeń oraz pracuje często w pośpiechu i niezbyt sumiennie, chociaż nierzadko naprawdę dopisuje jej fortuna. Jest to człowiek dzielny, nie przerażają jej jakiekolwiek przeszkody, ponieważ podejmuje starania, by z reguły nie martwić się z wyprzedzeniem i przejawia powściągliwość nie zważając na okoliczności. Znamionuje się rozwagą, to przewidujący i wytrawny strateg, drobiazgowo komponuje najmniejsze manewry oraz nie pokłada ufności w koncepcjach sporządzonych na kolanie. To jednostka optymistyczna, w każdym wypadku zerka z optymizmem w jutro, pragnie uczyć się nowych zagadnień, toteż nie gubi pogody ducha nawet w zawiłych sytuacjach. To osoba samodzielna, nie cierpi wdrażania zewnętrznych zarządzeń, a zatem niech ci nie zdaje się, że ustąpi komuś bez pojedynku. To jednostka żywiołowa, irytują ją niejednoznaczne sytuacje narzucające konieczność wielostronnej analizy, zwykle inicjuje aktywność w jednej chwili i bez ociągania i zdecydowanie wyrywa się rozważaniami przed własną społeczność.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 28 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.