Strzelczyni, 26 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 26 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej normy, potrzebujesz wiele opanowania, by nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: energia aż gorzeje w Tobie, wyzyskaj ten fakt najlepiej, jak tylko możesz.

miłość: najpewniej nadchodzi konflikt w miłości, najlepiej będzie zostać w domu i zajmować się medytacjom.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczna kobieta strzelec urodzona w dniu 26 litopada bywa niekonsekwentna, jej przeświadczenia i postawy często są wewnętrznie sprzeczne i ciężko jest jej obstawać przy obranych decyzjach, częstokroć drażni swoich ludzi. Jest to osobnik apodyktyczny, chce zniewolić cały świat i nie martwi się oceną swojego sposobu bycia, więc często napotyka cichy bunt w stosunku do swoich aktywności. Bywa samolubna, nie absorbuje jej rozwój korzystnych powiązań ze znajomymi i umie na zimno używać pozostałych osób. To jednostka towarzyska, jest urodzonym aktywistą, bardzo lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz niestety potrafi też uznawać się za godny podziwu fenomen. Jest to człowiek przebojowy, nie stroni od wysiłku, wyśmienicie radzi sobie z niespokojną robotą i irytuje ją lenistwo. To osobnik wszechstronny, nie marnuje godzin na bezcelowe narzekanie i jeśli to konieczne, umie zrobić łódź podwodną z kartonu i rzemienia. Cechuje się agresją, pragnie otrzymywać szybkie rezultaty, heroicznie przeciwstawia się przeciwnościom i jest okropna względem oponentów. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do celu, potrafi się należycie motywować, jednak marnie daje sobie radę z szybko przeistaczającymi się sytuacjami. Znamionuje się cierpliwością, częstokroć raduje ją wędkarstwo, determinacja dopomaga jej dostrzec współzależności nieuchwytne dla innych osób i umie wnikliwie przysłuchiwać się ludzkim opowieściom.
To człowiek gwałtowny, denerwują ją problematyczne sytuacje narzucające konieczność wielostronnego badania i znużona oglądaniem cudzej nieudolności ma ochotę często zrealizować coś w pojedynkę. To osoba rozważna, unika nieroztropnych działań, analizuje różne harmonogramy wydarzeń oraz nie wierzy pomysłom wykonanym na kolanie. Charakteryzuje się powierzchownością, potrafi w krótkim czasie przemyśleć obszerną liczbę informacji, ale wybór na ogół uprzedza u niej rozważenie rzeczy, a zatem częstokroć miota się chaotycznie i bez ustalonego kierunku. Jest to jednostka zaradna, autentycznie przepada za absolutną suwerennością decydowania, toteż absurdem jest przewidywanie, iż wykona zakomunikowane jej przykazania. Jest to osobnik stanowczy, zmierza do mety bez zbędnych wątpliwości, z pasją wdraża wielkie udoskonalenia i rewolucje oraz radośnie odbiera wszelkie pomyślne zmiany w otoczeniu. To człowiek pobudliwy, stanowi żywe świadectwo, że niby niespójne prace też umieją zapewniać efekty i nie potrzeba nazbyt przeholowywać z nieustanną samokontrolą. Jest to osobnik śmiały, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż dokłada starań, by nie zastanawiać się nad strachem i dowolne przeszkody przeważnie nie zatrważają jej. Bywa beztroska, ubóstwia bezsensownie kusić los oraz pracuje często w pośpiechu i niespecjalnie precyzyjnie, mimo że wie o tej swojej wadzie. To jednostka optymistyczna, wyczekuje od rzeczywistości kolejnych, ciekawych doświadczeń, obawa przed popełnieniem pomyłki nie przytłacza jej, dlatego nie gubi odwagi nawet w zagmatwanych warunkach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 26 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.