Strzelczyni, 23 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 23 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej normy, będzie ci potrzene mnóstwo siły woli, aby funcjonować względnie do rzeczy.

zdrowie: to okres stosunkowo niezłej sprawności, nie bój się zademonstrować światu, co umiesz.

miłość: chyba swojego partnera uważasz za coś nadto opatrzonego, spróbuj zaskoczyć w tej sprawie najbliższą osobę.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczna pani strzelec, która urodziła się dnia 23 litopada, jest to osobnik błyskotliwy, gada o swoich najbłahszych rozważaniach, uwielbia olśniewać swoich dyskutantów, lecz często posiada także zbyt dobre przeświadczenie o sobie. Bywa egocentryczna, umie być zręcznym oszustem i jedynie jej indywidualne kłopoty są ważne. Cechuje się cierpliwością, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym kumplem, umie osiągnąć biegłość w sprawach wymagających długookresowego treningu i spełnia się w roli lubianego mentora. Częstokroć bywa niestała, jej przekonania i poglądy często są wewnętrznie sprzeczne i potrafi znienacka poddać się tuż przed zdobyciem celu, a zatem niezmiernie marnie radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. Charakteryzuje się elastycznością, rewelacyjnie znajduje się nawet w warunkach przemożnego bałaganu, nie traci chwil na bezcelowe zrzędzenie i umie wpasować się w płynne okoliczności. To osoba władcza, zachowuje się niby wandal i nie boi się oceniania swojego sposobu bycia, zatem częstokroć przeobraża się w osamotnionego i unikanego despotę. Bywa jednostką wojowniczą, ziszcza niewiarygodne marzenia i lubi walczyć. To człowiek konsekwentny, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi zasobami, umie się właściwie motywować, jednak często brakuje jej pomysłowości koniecznej w naglących sytuacjach. Jest to osobnik energiczny, ubóstwia tworzyć niekonwencjonalne projekty i promieniuje wewnętrznym światłem.
Znamionuje się pobieżnością, potrafi po trochę posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, ale decyzja na ogół poprzedza u niej rozważenie kwestii, więc częstokroć szarpie się chaotycznie i bez wybranego kierunku. Jest to człowiek zaradny, nie cierpi wszelkich reguł i zakazów, a więc rozczaruje cię spodziewanie się, że będzie poważała twoje zalecenia i bariery. To osobnik bystry, od razu oswaja się do wymogów okoliczności, zniechęca ją niedostatek rezultatów swoich aktualnych prac i śmiało wydziera się myślami przed własną grupę. Bywa człowiekiem nieostrożnym, pragnie bezsensownie kusić los oraz nie dba o precyzję powierzonych jej zadań, chociaż zdaje sobie sprawę z tej swojej ujemnej strony. Jest to osobnik ostrożny, to przewidujący i wytrawny dowódca, cierpliwie bada dostępne bazy danych i ekstrapolacje oraz nie ufa pomysłom wykonanym na kolanie. To jednostka stanowcza, podąża do finału bez bezsensownych wahań, z zapałem wciela w życie ogromne udoskonalenia i przełomy oraz z radością odbiera wszelkie pozytywne zmiany w rzeczywistości. Jest to osobnik popędliwy, przedstawia sobą naoczne potwierdzenie, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest najsłuszniejszą opcją i warto sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie przeżyć i uzewnętrznianie się. Jest to jednostka pogodna, oczekuje od otoczenia oryginalnych, pasjonujących przygód, także w porażce usiłuje wyszukać dobre strony, toteż bardzo dobrze sprawdza się w zadaniach obciążonych ryzykiem. To osoba śmiała, nie trwożą jej nijekie przeciwności, bo pracuje nad tym, by zwykle nie martwić się przed czasem i jakiekolwiek przeszkody przeważnie nie przerażają jej.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 23 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.