Skorpionica, 07 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 07 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny trywialny poranek, spróbuj tchnąć w niego energię, nie dopuść aby przypływy melancholii unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć raczej niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: goreje w tobie pożar zmysłowości, zaangażowaniem swojej aktywności, możesz tworzyć spełnione związki.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pani skorpion urodzona dnia 7 litopada charakteryzuje się opiekuńczością, realizuje się w pracy charytatywnej i więcej ceni koleżeństwo niż bogactwo, więc często nęka ją niedobór prostego, codziennego realizmu. To osobnik wytrwały, spełnia się w zawodzie uznanego nauczyciela, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem i umie zdobyć biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długookresowego przeszkolenia. To człowiek uczuciowy, nie lęka się zmysłowych afektów, nie ufa naukowej metodzie usuwania problemów, zatem teraźniejsze otoczenie częstokroć nie podoba się jej. To jednostka niekonsekwentna, nie potrafi obstawać przy zdyscyplinowanych decyzjach i ciężko jest jej pozostawać przy wybranych zobowiązaniach, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nią spory. Jest to osoba zorganizowana, umie racjonalnie zarządzać swoimi zasobami, potrafi się należycie mobilizować, jednak niekiedy zanadto obstaje za przedtem stworzonymi koncepcjami. Jest to człowiek introwertyczny, często jest introwertykiem, częstokroć umie okazywać nieziemską cierpliwość przy reperacji popsutych sprzętów, aczkolwiek pokazana na środku sceny gubi sporo ze swojego powabu. Jest to jednostka wierna, jest poważanym i sumiennym pracownikiem, szczerość w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą oczywistą, ale często w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o własne potrzeby.
Jest to osobnik ostrożny, to przezorny i wytrawny planista, tworzy przemyślane projekty oraz nie darzy zaufaniem pomysłów wykonanych na kolanie. Cechuje się niezależnością, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie zdaje się, że wykona przedstawione jej dyspozycje. Jest to osoba fatalistyczna, na wybieranych przez nią werdyktach zaważa przeważnie przekonanie o swojej złej doli, skłaniając ją częstokroć do rzucania całkiem przyzwoicie zapowiadających się przedsięwzięć i zabierając jej witalność wymaganą do sfinalizowania rozpoczętych działań. To jednostka flegmatyczna, nie można jej z reguły nazwać uporządkowaną, do własnych obowiązków podchodzi tak, jakby upływanie dnia wcale nie tyczyło się jej postaci. Znamionuje się pasywnością, przeciąga wszelkie rzeczy do chwili, aż inny człowiek poweźmie osąd, wyzwalając ją od wahań. Charakteryzuje się religijnością, niezmiernie wzruszają ją kłopoty innych osób i jest bardzo utalentowana plastycznie albo lingwistycznie, a zatem zwykle uprawia jakiś typ twórczości. Jest to osobnik stanowczy, przejrzyście i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, umie wymusić załatwienie zaordynowanych zarządzeń oraz nie unika inicjowania kłótni. Cechuje się kompromisowością, dysponuje niezwykle wścibskim i wieloaspektowym umysłem i nie bawi jej przekonywanie kompanów do swoich poglądów, toteż bywa aktywistą prospołecznym walczącym o swobodę osób marginalizowanych. Bywa ksenofobiczna, jest wielce przeświadczona o osobistej perfekcyjności, dowolną różnicę stanowiska uważa za akt wrogości, więc często toczy wojny z kolegami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 07 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.