Skorpionica, 05 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 05 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej przeciętnej, będzie ci niezbędne mnóstwo samokontroli, by nie zmitrężyć tego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj służy, udaj się w świat zabiegać o dzień jutrzejszy.

miłość: prawie na pewno nadszedł zły moment na zawieranie nowych relacji, najrozsądniej wydaje się spędzić czas w domu i zajmować się medytacjom.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Astrologiczna kobieta skorpion urodzona dnia 5 litopada bywa chwiejna, często nie starcza jej wytrwałości i częstokroć nie umie zamknąć zaczętych spraw, często wkurza swoich współpracowników. Jest to człowiek szczery, potrafi być najlepszym towarzyszem lojalnym w zmartwieniach, oddanie w rodzinie jest dla niej rzeczą oczywistą, jednakże częstokroć w tej naturalnej grzeczności umie zapomnieć własne potrzeby. Jest to osoba metodyczna, pracuje bez bezcelowych sprintów, problemy nie potrafią szybko jej zrazić, jednak niekiedy nadto upiera się przy przedtem opracowanych pomysłach. Charakteryzuje się altruizmem, umie poświęcać się za innych ludzi i bardziej ceni dobry kontakt z ludźmi niż bogactwo, zatem niekiedy samemu potrzebuje oparcia ekonomicznego. Jest to jednostka wrażliwa, wyjść z trudności poszukuje w zabiegach magicznych i w proroctwach, nie współpracuje ze światem komputerów, dlatego często wolałaby przyjść na świat o wieki wcześniej. Cechuje się cierpliwością, potrafi przyswoić sobie sprawność w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej nauki, umie być wspaniałomyślnym i otwartym kumplem i częstokroć ekscytuje ją łowienie ryb. Znamionuje się nietowarzyskością, jest lokalnym mędrcem oderwanym od rzeczywistości, chętnie oddaje się osobliwym zamiłowaniom, ale miewa kłopoty z tworzeniem przyjacielskich stosunków z normalnymi osobami.
Bywa apatyczna, grzebie się czekając, aż sytuacja zostanie załatwiona poprzez innych, pomagając jej nie ponosić odpowiedzialności. To osobnik zaradny, postanowienia obiera na bazie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie roi się, iż wykona wydane jej nakazy. To jednostka dalekowzroczna, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, tworzy skomplikowane harmonogramy oraz mknie do dostatku z namysłem, lecz konsekwentnie. To osoba flegmatyczna, nie można jej raczej nazwać uporządkowaną, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak bardzo, jakby przemijanie życia zupełnie nie tyczyło się jej persony. To człowiek nietolerancyjny, jest bezgranicznie przekonana o swojej nieomylności, jej wspólnicy mają osądzać rzeczywistość identycznie jak ona, a więc często wszczyna potyczki z kolegami. Jest to jednostka posępna, wrodzony pesymizm naprawdę gmatwa jej egzystencję, wiodąc ją częstokroć do absolutnie zbędnej przegranej i zwiększając niebezpieczeństwo nowych niepowodzeń. Bywa osobą religijną, zwykle jest mocno bardziej uczuciowa niż lwia część populacji i w lakonicznym wystąpieniu potrafi umieścić ogrom emocji, toteż istotne jest dla niej znalezienie odbiorców dla własnych dzieł. To jednostka silna, dąży do celu bez nieuzasadnionych rozterek, entuzjastycznie wdraża potężne przemiany i rewolucje oraz nie pozwala się skonfundować. Cechuje się tolerancyjnością, nie denerwują obce gusty i bawi ją różność otoczenia i wspólników, a zatem jest działaczem filantropijnym starającym się o równość ludzi represjonowanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 05 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.