Skorpionica, 04 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 04 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny będzie raczej niezadowalający, wystrzegaj się aby nie zachowywać się agresywnie względem osób dookoła.

zdrowie: to moment zupełnie dobrej wydajności, nie obawiaj się pokazać innym, co jesteś w stanie zdziałać.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego pragniesz w miłości, weź sobie sprawy których pragniesz.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka urodzona dnia 4 litopada to osobnik zmienny, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i ciężko jest jej obstawać przy podjętych zobowiązaniach, często drażni swoich kolegów. Jest to człowiek konsekwentny, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, trudności nie umieją prędko jej zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Charakteryzuje się wytrwałością, w liceum często zdobywa wybitne wyniki, potrafi przyswoić sobie biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowego przeszkolenia i umie z uwagą wysłuchiwać czyichś historii. Jest to osoba lojalna, jest zacnym i sumiennym podwładnym, usiłuje działać stosownie do swoich poglądów, lecz częstokroć w tej przyrodzonej kurtuazji potrafi nie dopilnować osobistych interesów. To jednostka altruistyczna, hojnie wspomaga przyjaciół we własnym środowisku i bardziej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli bogactwo, a więc często gnębi ją niedobór prostej, życiowej racjonalności. Jest to osobnik nietowarzyski, bywa prywatnym myślicielem zdystansowanym od rzeczywistości, częstokroć umie ukazywać ogromny upór przy reperacji zepsutych maszyn, aczkolwiek gawiedź często bezgranicznie ją peszy. Jest to człowiek empatyczny, nie boi się lirycznych afektów, nie lubi kultury matematycznej, dlatego częstokroć wolałaby przyjść na świat o stulecia dawniej.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, w realizowaniu swoich zamierzeń potrafi być bardzo metodyczna, czasami na wskroś bezwzględna, umie wymusić załatwienie wydanych nakazów oraz nie stroni od zaczynania zwad. To jednostka niezależna, postanowienia obiera na kanwie własnych przemyśleń, zatem rozczaruje cię przewidywanie, iż zrealizuje zaordynowane jej instrukcje. To osobnik powolny, jawi się bez reszty wyluzowaną, do swoich zleceń zabiera się tak, jakby dysponowała na zrealizowanie wszelkich zadań całą wiecznością. Znamionuje się pesymizmem, w każdym wypadku trapi ją wątpliwość odnośnie słuszności przeprowadzanych posunięć, wiodąc ją często do absolutnie nieuzasadnionego niepowodzenia i powodując gwałtowne wycofywanie się przed dotarciem do mety. Jest to jednostka kompromisowa, ochoczo dokształca się w niekonwencjonalnych i fascynujących rzeczach i osób różnych i dziwnych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, więc dokłada starań, by wystrzegać się postrzelonych pomyleńców pochłoniętych rozgłaszaniem najdoskonalszych ideologii. To człowiek uduchowiony, niezmiernie ujmują ją kłopoty innych osób i w krótkiej przemowie potrafi zawrzeć bezmiar emocji, a zatem częstokroć jest przewodnikiem mentalnym dla innych. Często bywa nietolerancyjna, zmaga się z każdym myślącym w inny sposób, jej znajomi muszą myśleć w taki sam sposób jak ona, toteż częstokroć zaczyna starcia z ludźmi. To jednostka bezwolna, marnuje energię na bezskutecznym ględzeniu, aż ktoś drugi rozwiąże problem, utrzymując ją w miłym bezruchu. Jest to osobnik ostrożny, unika niefrasobliwych działań, uważnie ogląda istniejące dane statystyczne i ekstrapolacje oraz nie pokłada ufności w projektach wykonanych w pośpiechu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 04 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.