Skorpionica, 03 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 03 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w dolnym regionie stanów średnich, będzie ci niezbędne mnóstwo hartu ducha, aby nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: energia wręcz wypełnia cię, wyzyskaj ten fakt najdoskonalej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: uosabiasz uosobienie zmysłowości, jeżeli bodaj zarzyczysz sobie, możesz budować zdrowe relacje.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Kobieta skorpion, która przyszła na świat dnia 3 litopada, częstokroć bywa niezdecydowana, często brakuje jej hartu ducha i trudno jest jej trzymać się podjętych decyzji, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nią dyskusje. Charakteryzuje się introwertyzmem, jest regionalnym mądralą odciętym od codzienności, umie poświęcić całą dobę nietypowym działaniom, jednakże gawiedź częstokroć totalnie ją peszy. Bywa wrażliwa, rozstrzygnięć trudności szuka w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie docenia czysto logicznej strategii, toteż współczesne życie często nie odpowiada jej. To osoba troskliwa, jest wręcz zbytnio szczodra i nie zabiega o własny zysk, a więc niekiedy samemu wymaga oparcia ekonomicznego. To jednostka wytrwała, potrafi cierpliwie wyczekiwać na odpowiedni moment, w szkole częstokroć uzyskuje bardzo dobre noty i często jest cudownym opiekunem. Jest to osobnik zorganizowany, metodycznie dąży do mety, funkcjonuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to człowiek lojalny, jest rzetelnym i słownym pracownikiem, usiłuje działać właściwie do swoich przekonań, lecz jej immanentna sprawiedliwość umie skutkować erupcjami awersji.
Znamionuje się defetyzmem, zawsze martwi ją niepewność odnośnie sensowności przeprowadzanych ruchów, popychając ją często do porzucania dosyć dobrze prezentujących się projektów oraz potęgując szansę nowych fiask. Jest to osoba rozważna, unika nieroztropnych aktywności, kreuje roztropne plany i nie pokłada ufności w konceptach napisanych w pośpiechu. To osobnik flegmatyczny, leniwiec to przy niej rzeczywiste uosobienie żywiołowości, zachowuje się tak, jakby kompletnie nie dbała o finisz swoich prac. Jest to jednostka tolerancyjna, potrafi bratać się z osobami o wybitnie odmiennych poglądach i ekscytuje ją urozmaicenie rzeczywistości i współpracowników, a zatem bywa działaczem charytatywnym dopominającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych. Jest to osobnik stanowczy, w realizacji własnych zamierzeń umie być niezwykle metodyczna, nieraz na wskroś grubiańska, potrafi wymóc wykonanie zaordynowanych zarządzeń oraz z radością reaguje na wszelkie pozytywne innowacje w otoczeniu. Bywa jednostką pobożną, ma kreatywny i niezmiernie empatyczny umysł i jej dzieła umieją bardzo poruszać, więc przeważnie trudni się jakimś rodzajem twórczości. To osoba nietolerancyjna, jest wielce przeświadczona o osobistej perfekcyjności, każdą różnicę punktu widzenia uważa za akt wrogości, zatem częstokroć toczy wojny z kolegami. Bywa osobnikiem apatycznym, traci dzień na jałowym gderaniu, aż inny człowiek poweźmie werdykt, dostarczając jej pełnej beztroski. Cechuje się samodzielnością, nie lubi realizowania czyichś instrukcji, toteż absurdem jest przewidywanie, iż ulegnie komuś bez pojedynku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 03 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.