Skorpionica, 22 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 22 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie zadowalający nastrój, korzystaj z życia, nie wiesz przecież, kiedy pojawi się jeszcze jeden równie dobry czas.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś niespecjalnie męczącą aktywnością.

miłość: nuda w związku, osiągnięcie zadowolenia nakazuje w tej dziedzinie poważniejszego wkładu.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która urodziła się dnia 22 litopada, to człowiek wytrwały, potrafi być wyrozumiałym i otwartym przyjacielem, determinacja w dochodzeniu do mety często dopomaga jej osiągnąć dostatek i częstokroć cieszy ją wędkowanie. To osoba zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, umie się dobrze mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie formalna w zaskakujących okolicznościach. To jednostka szczera, jest niezmiernie dbała w stosunku do swojego towarzysza życia, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą nie budzącą wątpliwości, lecz czasem w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonerii. Charakteryzuje się nietowarzyskością, lubi bujać w obłokach, w swoich indywidualnych fantazjach, umie poświęcić całą dobę niezwykłym zajęciom, aczkolwiek doświadcza trudności z tworzeniem przyjacielskich stosunków z normalnymi ludźmi. To osobnik troskliwy, realizuje się w aktywności charytatywnej i nie zaprzątają jej rozgłos i pieniądze, a zatem niekiedy osobiście wymaga oparcia pieniężnego. Jest to osoba zmienna, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i trudno jest jej pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, często irytuje swoich współpracowników. Częstokroć bywa empatyczna, bardziej oddziałuje na nią przeczucie aniżeli intelekt, nie ceni cywilizacji technologicznej, dlatego przed komputerem często reaguje niby pingwin na pustyni.
Jest to jednostka tolerancyjna, umie przestawać z ludźmi o ogromnie różniących się przekonaniach i bez problemu uaktualnia dotychczasowe poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi doświadczeniami, a więc jest wolontariuszem filantropijnym dopominającym się o równość mniejszości. Cechuje się samodzielnością, autentycznie kocha się w absolutnej wolności decyzji, toteż rozczaruje cię oczekiwanie, iż będzie szanowała twoje ograniczenia i instrukcje. Uwielbia zachowywać się stanowczo, jasno i dokładnie komunikuje swoje pragnienia, potrafi wyegzekwować wykonanie wydanych zarządzeń oraz z radością podchodzi do wszelkich pozytywnych innowacji w życiu. To osobnik flegmatyczny, wydaje się bez reszty wyluzowaną, do własnych zadań odnosi się tak, jakby upływ czasu kompletnie nie tyczył się jej persony. Bywa osobą nietolerancyjną, wkurzają ją ludzie o niezależnych orientacjach politycznych, na całym całym globie wyłącznie ona postrzega rzeczy odpowiednio, zatem częstokroć toczy wojny ze znajomymi. Znamionuje się ostrożnością, dokłada starań, by nie zachowywać się emocjonalnie, uważnie analizuje dostępne antycypacje i bazy danych oraz nie ufa konceptom stworzonym na kolanie. To jednostka apatyczna, zwykle pragnie oczekiwać, aż ktoś inny znajdzie rozwiązanie problemu, gwarantując jej nieprzerwany odpoczynek. To osobnik pesymistyczny, naturalne czarnowidztwo naprawdę ogranicza jej egzystencję, powodując przepuszczanie przez nią różnorodnych wartościowych możliwości i skutkując gwałtownym porzucaniem działań przed osiągnięciem celu. Bywa człowiekiem uduchowionym, niezwykle poruszają ją kłopoty innych osób i odczuwa wielką potrzebę społecznego manifestowania swoich uczuć, więc często jest przewodnikiem duchowym dla innych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 22 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.